Тури в Антарктиду

Антарктида 10 грудня — 20 грудня 2023
Фотозвіти
Подорож до Антарктиди - нова пригода

Кілька років тому туризм в Антарктиді сприймався як жарт. Сьогодні кожен охочий може побачити незабутні й неповторні зимові пейзажі, чудову зимову атмосферу, дивовижних представників тваринного світу. Відчуйте себе справжніми дослідниками досі нескореного материка, круглий рік покритого снігом. Екскурсійні тури в Антарктиду допоможуть відчути себе першопрохідцем, подарують купу позитивних емоцій, вражень тим, хто наважиться ступити на її землі. Поїздка в царство льоду і снігу — відмінний спосіб спробувати щось нове, розширити горизонти кругозору, відкрити для себе унікальні туристичні можливості. Подорожуйте зі своєю половинкою або ж у компанії кращих друзів, не упускаючи можливості пройтися по крижаних південних землях планети.

Нелегкий шлях: як дістатися до Антарктиди

Існує два способи як дістатися з України в Антарктиду: літаком або кораблем. Напряму потрапити на материк не можна, лише з пересадками. Для початку необхідно прибути в країну, звідки можна дістатися до континенту. Точками відправлення є Чилі, ПАР, Австралія, Аргентина. В основному це чартерні рейси, тому місткість їх невелика. Відповідаючи на питання скільки летіти до Антарктиди, то багато що залежить від того, звідки Ви будете вирушати. Загалом дорога займе від двох до трьох днів і вимагає чималих матеріальних витрат. Також можливо дістатися по морю на експедиційних круїзних суднах, спеціально обладнаних для подорожі. Рекомендуємо купити путівку в Антарктиду, адже туроператор попіклується про все, вибравши найкращий маршрут.

Погодні умови

Попри те, що зими холодні, а клімат дуже суворий, сезонні зміни температури все ж спостерігаються. Погода в Антарктиді сніжна та вітряна, а максимальна температура, зареєстрована вченими, опускалася до -89,2 °C. У найтепліші місяці температура тримається на рівні -20 °C і вище. Потепління приходить у період з листопада по травень. Вибираючи, коли краще летіти в Антарктиду, рекомендуємо здійснювати подорож в межах даного відрізка часу. Саме в цей період організовують круїзи та рейси більшості туроператорів, створюючи комфортні умови дослідження материка. Своєю чергою це сприяє нормальній навігації, надійному зв'язку і можливості вийти на сушу.

Головні пам'ятки Південного полюса

Навіть на найвіддаленішому, рідко відвідуваному континенті можна знайти унікальні, неповторні місця, що захоплюють дух. Будь-яка діяльність на території материка заборонена, крім наукової, а кількість туристів обмежена. Попри це, завжди знайдеться що подивитися в Антарктиді. Екскурсія передбачає плавання серед величних айсбергів і шельфових льодовиків, дослідження прибережної зони, спостереження за місцевою флорою і фауною. На береговій зоні можна спостерігати за різними видами тюленів, безліччю прекрасних видів птахів, а також гордістю і знаменитістю континенту — пінгвінами Аделі та імператорськими пінгвінами. Якщо пощастить, то можна буде підглядати за їх виводком, який зазвичай з'являється на світ у лютому. Не варто забувати й про океан, де в лютому і в березні можна поспостерігати за життям китів. Туристична поїздка в Антарктиду не залишить нікого байдужим, показавши прихований потенціал кожному, хто побував на її території.

Незвичайні розваги

Крім екскурсій, любителі гострих відчуттів, екстремальних видів спорту отримають шанс випробувати себе на міцність. виживаючи серед сніжних просторів, долаючи труднощі на своєму шляху. Доступні такі заняття як походи, використовуючи лижі, снігоходи, кемпінг і скелелазіння, каякінг, пірнання під лід шельфових льодовиків. Нові емоції, відчуття та враження гарантовані кожному, хто не злякається і ризикне підкорити вікові льодовики та снігові масиви. Ви можете побувати на науково-дослідної станції та вивчити побут, а також почути історії з перших вуст їхніх мешканців.

Що варто знати про поїздку до Антарктиди

Поїздка в Антарктиду може стати найкращою подорожжю в житті, якщо дотримуватися певних правил. Перш за все, намагайтеся заздалегідь спланувати свій тур, адже існують обмеження щодо відвідування континенту. З собою обов'язково потрібно взяти одяг для різних сезонів, адже в країні, з якої Ви будете вирушати може бути спекотно. Одяг для самого регіону повинен бути багатошаровим і теплим. Подбайте про фото/відео техніку, захопивши з собою додаткові акумулятори, ковпак для лінзи. Хороші знімки будуть виходити при використанні світлофільтрів. Індивідуальна аптечка — важливий атрибут, в якому обов'язково повинні знаходиться препарати від застуди та морської хвороби. Необхідно заповнити анкету IAATO, після чого затвердити в особистого лікаря і віддати медичному працівнику, який супроводжує групу. Це саме те, що повинні знати туристи, перш ніж поїхати в Антарктиду.