Тури в Африку на Новий рік

Фотозвіти
Новий рік в Африці

Втомилися від одноманітного і щорічного просиджування штанів перед екраном телевізора під час новорічних свят? Новорічне торжество — це час, коли повинні здійснюватися мрії і бажання, не дивлячись ні на що. А хто з нас не мріяв поніжитися на березі теплого моря, попиваючи прохолодний коктейль, прогулятися недоторканими джунглями, повними рідкісних представників тваринного і рослинного світу, а також познайомитися з неймовірними культурними звичаями і традиціями древніх племен? Тури в Африку на Новий рік виконають будь-яке бажання туриста, надавши широкий спектр неймовірних туристичних можливостей. Завдяки турам на Новий рік, мандрівники зможуть відкрити для себе дивовижний світ африканського континенту, який за правом вважається колискою людства і цивілізації в цілому, а також має в своєму розпорядженні неймовірну кількість чарівних природних комплексів, пейзажів і визначних пам'яток. Тут кожен турист може знайти собі заняття до душі, при цьому поєднуючи кілька видів відпочинку в одній поїздці. Чудові погодні умови, багатющий природний фонд, національні парки і заповідники з ендемічними видами тварин, озера, річки, пустелі, гори — все це чекає на мандрівників, які не побоялися вирушити в такий далекий край на новорічні свята.

Як відзначають Новий рік в Африці?

Африканські традиції святкування новорічного торжества мають давнє коріння і сформувалися під впливом культури Заходу. Існує повір'я, що Новий рік першими почали святкувати єгиптяни, які й створили культурну спадщину і передумови до шанування цього торжества. Навіть сьогодні місцеве населення не прив'язує Новий рік до конкретної дати. Для африканців це подія має більш природно-життєвий характер, наприклад, закінчення або початок сезону дощів, вихід річок з берегів, завершення сезону сільськогосподарських робіт. Більш розвинені країни Африканського континенту перейняли більшість традицій святкування новорічного торжества від європейських країн. Напередодні свят жителі старанно готуються, готують їжу і формують святкові столи. Новий рік для африканців — це сімейне свято, тому багато чоловіків, які вирушили в місто на заробітки, повертаються додому, щоб побути з родиною.

Де провести новорічні свята в Африці?

Як правило, вибираючи місце, де хотілося б провести Новий рік в Африці, туристам рекомендують відштовхуватися від власних бажань і вподобань. Якщо ж до душі прогулянки джунглями і огляд природних пам'яток, тоді варто поїхати до Намібії або Ефіопії. Пляжний відпочинок можна спробувати в Єгипті, Тунісі або ПАР, ну а зануритися в неймовірний світ тихої пустелі можна в Алжирі.