Тури в Африку влітку

Фотозвіти
Африка влітку

Набридло сидіти на одному місці і хочеться незабутніх пригод і позитивних емоцій? Як на рахунок досліджувати загадковий і повний таємниць континент, покритий густою рослинністю, і водночас величними пустелями? Як Ви могли здогадатися, мова йде про Африку — жаркий материк, з неймовірною історією, культурою, традиціями, і що найголовніше, запаморочливими природними комплексами і пам'ятками, які викликають інтерес у туристів з усіх куточків планети. Тури в Африку влітку — це унікальний шанс побувати на другому за величиною материку площею в 30 370 000 км2, і відрити для себе світ дикої незайманої природи, що зберегла первозданний вигляд, а також познайомитися з представниками стародавніх племен, що населяли території континенту протягом понад 500 століть. Встигніть насолодитися райським пляжним відпочинком, мальовничими природними краєвидами, екстремальними екскурсіями заповідниками, в яких вільно розгулюють рідкісні види тварин, і Вам більше не захочеться покидати цей неймовірний край. Що стосується погодних умов під час літнього періоду, то для тих, хто збирається вирушати в держави, розташовані в центрі, клімат не відіграє ніякої ролі, адже тут завжди тепло і сонячно, за винятком деяких прохолодних ночей і рідкісних опадів. При подорожі в Південний регіон, варто пам'ятати, що влітку там більш прохолодно і є шанс потрапити під проливні дощі, тому за пляжним відпочинком їхати не варто.

Як вибрати країну для відпочинку в Африці влітку?

Вибір країни для відпочинку в Африці повністю залежить від власних побажань туриста. Якщо ж мандрівник навмисно вирушає за пляжним відпочинком з комфортними умовами та високоякісним сервісом, значить варто придивитися до Єгипту, Занзібару або ж Мадагаскару. Вивчення культурних пам'яток та історії континенту варто здійснювати в ПАР, де розташований головний культурний і соціальний центр материка — Кейптаун. Щоб прогулятися національними парками, природними заповідниками, і познайомитися з представниками місцевої фауни, мандрівникам потрібно буде відправитися в Кенію або Танзанію. Ну а приховані в піску таємниці зберігають пустелі, розташовані на території Алжиру і Намібії.

Що варто побачити або відвідати в Африці?

Африканське розмаїття пам'яток може збити з пантелику навіть досвідченого туриста, тому, щоб не втратити можливіості побачити головні й видатні місця, рекомендуємо дотримуватися наступного маршруту. Для початку, мандрівникам варто познайомитися з величним Кейптауном і оцінити старовинні споруди та пам'ятки, зведені в архітектурному стилі колоніальної епохи. Далі за списком йдуть легендарні Піраміди Гізи і древнє місто Дженні. Після цього настав час відвідати національні парки Масаї Мара, Амбоселі і заповідну зону Нгоронгоро, де туристи зможуть побачити унікальні види тварин і рослин. І останнє чудо, що варте уваги кожного мандрівника — водоспад Вікторія на річці Замбезі, що заввишки 1200 метрів.