Тури в Африку взимку

Фотозвіти
Африка взимку

Дивовижний і незвіданий материк Африка все частіше стає улюбленим туристичним напрямком для великої кількості мандрівників, які біжать від лютих морозів і снігу, щоб поніжитися в променях сонця на пляжі. Однак Африка багата не тільки пляжними курортами. Величезні території площею в 30 370 000 км2, 75% якої покрито лісовими масивами, національними парками і заповідниками, приховують безліч дивовижних і неймовірних природних комплексів і визначних рідкісних представників тваринного і рослинного світу, а також стародавні африканські племена, що зберігають культурні традиції й особливості побуту предків. Тури в Африку взимку допоможуть розслабитися і відпочити від нескінченної суєти і турбот, а також представлять масу позитивних емоцій і вражень, які будуть гріти туристів ще довгі роки. Багато туристів переживають про кліматичні умови під час того, як будуть подорожувати Африкою. Поспішаємо порадувати, на Африканському континенті, за винятком деяких районів, практично завжди тепло і сонячно, а короткочасні дощі ніяким чином не завадять відпочинку або екскурсіям. Що стосується Південної частини Африки, то сезони тут повністю протилежні нашим. Взимку на півдні спекотно і без істотних опадів, а влітку йдуть дощі, буває шторм і навіть сніг. Але навіть попри це Південний регіон все ще залишається популярним серед туристів, і жодні погодні умови не перешкодають подорожі в Африку в зимовий період.

Вибір країни для відпочинку в Африці

Що ж до вибору країни, в якій туристи проведуть довгоочікувану відпустку, то тут все залежить виключно від їхнії власних побажань, а також від того, яким вони бачать власний відпочинок. Всього на території Африки розташувалося 53 держави, кожна з яких має свої особливості і туристичні можливості. Якщо ж є бажання насолодитися морем і повалятися на піску, попиваючи легкий і прохолодний коктейль, тоді варто задумати поїздку до Єгипту, ПАР або на Мадагаскар. Коли мова йде про активний відпочинок і прогулянки національними парками і заповідниками, а також про знайомство з дикими тваринами, то в такому випадку найкраще підійдуть Танзанія або Кенія. Дослідження пустелі і мертва тиша очікує на мандрівників в Алжирі та в Намібії.

Що варто побачити в Африці?

Багатий і різноманітний світ Африканського континенту не зможе залишити байдужим жодного туриста. Насамперед, кожному мандрівникові рекомендується прогулятися вулицями Кейптауна, і оглянути головні визначні пам'ятки та споруди, виконані в стилі колоніальної епохи. Далі уваги туристів заслуговують національні парки і заповідники Масаї Мара, Амбоселі, Нгоронгоро, де мешкає понад 1000 рідкісних тварин і ендемічних рослин. Після цього варто віддати належне Єгипту, і відвідати Великі Піраміди Гізи, яким налічується 5000 років. І остання пам'ятка — гора Кіліманджаро — найвища вершина в Африці.