Групові тури в Антарктиду

Антарктида 10 грудня — 20 грудня 2023
Фотозвіти
Подорож групою туристів в Антарктиду

Багато мандрівники давно мріють відвідати цей дивовижний, сніжний край, проте часто в оточенні не перебувають такі ж люди, що розділяють їх бажання та інтереси. Цю проблему допоможе вирішити груповий тур. Груповий тур в Антарктиду надає можливість всім охочим відправитися в незабутню подорож разом з групою однодумців, які готові пройти крізь усі суворі погодні умови та інші труднощі, щоб по-справжньому випробувати свої сили. Приготуйтеся до незабутніх відчуттів від подорожі по крижаних просторах, відкриття незвіданих засніжених земель, дослідження прибережних зон з величезною кількістю приголомшливого виду айсбергів, шельфових льодовиків, споглядання за життям унікальних представників місцевої флори та фауни. Безліч приголомшливих і дивовижних природних пам'яток будуть доступні всім тим, хто зумів дістатися до берегів континенту. Перед туристами відкривається зовсім інший, незвіданий світ, досліджувати який набагато простіше і цікавіше разом з приємною компанією. Вам не буде нудно в компанії таких же любителів екстремальних відчуттів, з якими Ви завжди можете поділитися своїми враженнями та домовитися про наступну поїздку.

Групові екскурсійні тури

Перш ніж вирушити в тур, його необхідно вибрати. Головним питанням серед туристів є: як підібрати груповий тур? Насамперед необхідно визначитися з тим, які місця і пам'ятки Ви хотіли б відвідати. Далі радимо повідомити про свої уподобання туроператору, щоб була можливість скорегувати обраний маршрут. Настійно рекомендує хоча б дистанційно познайомитися зі своїми майбутніми товаришами по подорожі, щоб уникнути надалі конфліктів. Всі питання, пов'язані з поїздкою або організацією екскурсії, радимо вирішувати, обговоривши його з усіма членами групи. Найпопулярнішим видом є круїз поблизу берегів, що дозволяє побачити всю красу Антарктиди з близької відстані.

Ціни на групові тури в Антарктиду

Багатьох туристів в першу чергу цікавить ціна. Вартість групового туру залежить від безлічі факторів, серед яких кількість людей, на яких розрахований тур, сезон, розважальна програма, обраний маршрут до материка. Кращим періодом для поїздки є листопад-травень, коли більшість туроператорів роблять знижки на групові тури.