Групові тури в Аргентину

Фотозвіти
Подорож групою туристів в Аргентину

Багатьох туристів вабить загадкова Південна Америка з її дивовижними контрастами, незвичайною культурою та традиціями, проте не кожен готовий вирушати підкорювати материк поодинці. Груповий тур в Аргентину допоможе вирішити дану проблему, дозволивши відвідати найбільшу і найвідомішу країну континенту. Групові тури відкривають унікальну можливість відвідати найкращі пам'ятки країни та пройти авторськими маршрутами, разом з компанією однодумців, що прагнуть подорожувати, а також отримати нові позитивні емоції і незабутні враження. Туристи можуть прогулятися дивовижними вулицями столиці країни, відвідати кращі національні парки, заповідники, познайомитися з унікальними представниками місцевої флори і фауни. Величезна кількість пропозицій чекає кожного туриста, який відвідав цей неповторний край, здатний здивувати і перевернути світогляд. Чарівні природні пейзажі і оригінальні архітектурні, неймовірні гірські комплекси і пляжні курорти на березі океану чекають групу, яка вирушила в пошуках пригод.

Групові екскурсійні тури

В Аргентині безліч різноманітних екскурсійних турів на будь-який смак. Це можуть бути програми, пов'язані з оглядом головних пам'яток, прогулянки Буенос-Айресом, відвідуванням водоспадів Ігуасу, спостерігання за рідкісними видами тварин, підкоренням льодовика поблизу Ель-Калафате, подоланням складних стежок в найзагадковішій частині — Патагонії. Особливістю групового туру є можливість ділитися своїми враженнями з іншими членами групи, паралельно заводячи нові знайомства. Головним питанням серед туристів залишається: як підібрати груповий тур. Більшість туроператорів намагаються робити максимально збалансовані тури, які підходять всій групі. Насамперед необхідно визначитися в своїх бажаннях, побажаннях і місцях, які бажаєте відвідати. Після можна починати шукати необхідні тури. Перед поїздкою радимо познайомиться з усіма членами групи. Далі радимо вам погоджувати всі моменти, пов'язані з поїздкою, щоб уникнути проблем в майбутньому.

Ціни на групові тури в Аргентину

Важливим критерієм є вартість групового туру. Ціна на групові тури трохи вище, найчастіше залежить від сезону, кількості обраних для відвідування визначних пам'яток, обраного готелю і кількості людей в групі.