Авторські тури в Аргентину

Фотозвіти
Подорож до Аргентини за авторською програмою

Південна Америка давно манить безлічі туристів з усієї планети своєю колоритністю, унікальністю і неповторністю. Одним з таких місць є Аргентина — країна запального танцю, футболу, приголомшливих карнавалів на вулицях Буенос-Айреса. Авторський тур в Аргентину допоможе заново відкрити країну, показавши туристам всю її красу і незвичність. Вас чекає захоплива подорож по маршруту кращих професійних гідів, наповнена фарбами, емоціями та незабутніми враженнями. Дивовижне розмаїття культури, традицій населення, справжнє гаряче літо, унікальні архітектурні споруди, чарівні природні ландшафти, мальовничі пейзажі, екзотичні представники тваринного світу — все це чекає туристів в далекому і неординарному материку. Подорож до Аргентини може стати найкращим відпочинком у Вашому житті, надавши широкий асортимент маршрутів і відмінні туристичні умови.

Особливість авторської подорожі по Аргентині

Поїздка в Аргентину за авторською програмою дозволяє по-іншому поглянути на країну, відійшовши від стандартних екскурсій і путівок. Авторські тури дають можливість зануритися в надзвичайну атмосферу барвистої столиці країни та метушливого району Ла-Боки, досліджувати крижані вершини Періто Морено, відвідати край землі — найпівденнішу точку Усвайя, неймовірної краси тропічний природний комплекс Ігуасу. Авторські тури відмінно підійдуть досвідченим мандрівникам, які втомилися від повторюваних, одноманітних поїздок і монотонного відвідування основних визначних пам'яток. Зробити відпочинок за авторською програмою допоможуть комбіновані тури, що охоплюють різні види відпочинку, дозволяю збалансовано провести відпустку.

Групові Новорічні тури в Аргентину

Втомилися від снігу, морозів і хочете провести новорічні свята під теплим сонцем? Тур на Новий рік в Аргентину кардинально змінить думку про те, як потрібно святкувати дане торжество. Всім туристам пропонують зануритися у світ танців, розваг і веселощів, що виходить від кожної людини, яка бере участь в масштабному, грандіозному карнавалі. Відмінною ідеєю буде організувати груповий тур, щоб зробити поїздку цікавою та насиченою. Подорожуйте разом з сім'єю або в компанії друзів, знайомих, насолоджуючись незвичайним контрастом місцевих вулиць, гучними дискотеками, чарівною музикою, феєрверками.