Відпочинок в Азії на Новий рік

Фотозвіти
Новий рік в Азії

Втомилися від банального святкування новорічного торжества і хочете нових гострих відчуттів і незабутніх вражень? У такому випадку рекомендуємо провести чесно заслужені вихідні в Азії, яка славиться різноманітністю самобутніх культур і унікальних традицій древніх народів, що проживають в цьому регіоні понад 4000 тис. років. Азія стала домом для безлічі народностей, і сьогодні на території регіону розташовані 53 незалежних і унікальних держави. Регіон можна сміливо назвати джерелом величних природних комплексів і пам'яток, чарівних архітектурних споруд, історичних і культурних традицій. Саме тому відпочинок у Азії на Новий рік допоможе прикрасити сірі будні і розвіяти стереотипи про святкове застілля з салатом олів'є і келихом шампанського. Здійсніть неймовірну подорож найбільш неординарними і популярними місцями, досліджуйте неймовірний світ Азійського регіону, повного таємниць і загадок, розкрити які не вдалося до сих пір. Тут туристів готові зустріти новорічні дракони футуристичного Сінгапуру, червоні ліхтарі жвавого Пекіна, чарівні хмарочоси, гармонійно поєднані з древніми пагодами величного Токіо, легкий і прохолодний бриз новорічного Багіо.

Як відзначають Новий рік в Азії?

Оскільки даний регіон можна вважати скупченням різноманітних народів та етнічних груп, дуже складно в загальних рисах описати традиції щодо святкування Нового року, оскільки вони відрізняються в різних частинах Азії. Наприклад, Індія святкує новорічне свято, починаючи з 14 квітня. Під час гулянь місцеве населення наряджає дерева на вулицях, обмазують один одного фарбою, а ввечері спалюють опудало. Схожі традиції мають жителі Балі та Таїланду. Китайці святкують в період між 21 січням по 21 лютого. Супроводжуються гуляння широкомасштабними фестивалями, запусками феєрверків і нічних ліхтарів. Японці ж дотримуються григоріанського календаря, тому Новий рік відзначають 1 січня. На цей період випадає 10 вихідних днів, так що місцеве населення використовує їх для того, щоб вивчити власну країну і подорожувати світом.

Де краще зустріти Новий рік в Азії?

Що стосується країни для відвідування, то тут все залежить від уподобань туристів. В такому випадку рекомендуємо мандрівникам озвучити побажання гідам, щоб вони могли скласти оптимальний і насичений маршрут, який дасть шанс відвідати якомога більше країн, розташованих в Азіатському регіоні. Популярними напрямками під час новорічних свят вважаються Китай, Японія, Сінгапур, Індія, Шрі-Ланка й Індонезія.