Відпочинок в Азії влітку

Фотозвіти
Азія влітку

Наближається літня відпустка, але так і не вийшло вибрати туристичний напрямок, здатний здивувати і порадувати навіть самого вибагливого мандрівника? Відпочинок в Азії влітку — це прекрасний спосіб познайомитися з 1-м за величиною регіоном у світі, який займає площу в 44 580 000 км2. Наявність величезних територій і багатовікової історії стародавніх держав, які розташовувалися в Азії, дозволяє туристам миттю поринути в неймовірний світ унікальних природних комплексів і пам'яток, безлічі різних народностей, кожна з яких має свої культурні особливості та традиції, особливої ​​філософії життя і буття. Туристам наданий величезний вибір країн і курортних місць, здатних задовольнити потреби в незабутньому пляжному відпочинку в комбінації з переглядом головних і визначних пам'яток і ознайомленням з культурою і духовною стороною держави. Літній відпочинок в Азії має ряд переваг, які впливають на подорожі в цілому. В першу чергу, в літній період різко падає відвідуваність регіону серед туристів, оскільки більшість вважає за краще європейські напрямки. Відповідно, на зниження рівня напливу туристів реагує інфраструктура, зокрема готелі, ресторани, розважальні комплекси знижують ціна на обслуговування, щоб уникнути жорсткої конкуренції і залучити більше клієнтів. Що стосується поширеного міфу про сезон дощів і несприятливих погодних умов, то хочемо порадувати — ніяких проблем з відпочинком виникнути не повинно. Найчастіше, опади випадають рідко, навіть під час сезону дощів, тому можете забути про міф про тижневі дощі та зіпсовану відпустку. 

Як вибрати країну для відпочинку в Азії?

Коли мова заходить про вибір країни, відповідь очевидна — вибирати варто залежно від власних побажаннях і вподобань. Якщо ж хочеться приділити більше часу пляжному відпочинку і безтурботно лежати на піску, тоді варто задуматися про проведення відпустки у В'єтнамі або на Шрі-Ланці. Гармонійне поєднання технологій і древніх традицій предків мандрівники можуть застати в Японії і Китаї. Духовне піднесення, внутрішнє умиротворення і безліч храмів — так коротко можна описати Індію, яка підійде для любителів ознайомлення з культурою і релігією регіону. Ну а футуристичні види і величезний масив нестандартних будівель чекає на туристів в Сінгапурі і Таїланді.

Що варто подивитися під час подорожі?

Список пам'яток Азії, які варті уваги туристів, настільки величезний, що не вистачить і дня, щоб повністю розповісти про нього. Тому рекомендуємо зосередитися на 5-ти визначних місцях, які обов'язково повинен відвідати кожен турист, який вирушає до Азії. Перше місце, природно, займає Велика Китайська стіна протяжністю в 9000 км. Далі в черзі величний Тадж-Махал, що нагадує про кохання могутнього шаха до власної дружини. Третє місце займають острова провінції Транг у Таїланді, які чарують красою і дивовижними пейзажами. На четвертому місці розташувалися відразу два міста — Гонконг і Токіо, які уособлюють технічний прогрес і розвиток сучасних технологій. І останнє місце належить колоритному містечку Чонджу в Південній Кореї.