Авторські тури в Австралію

Австралія листопад 2023
Фотозвіти
Подорож до Австралії за авторською програмою

Втомилися від повторюваних турпрограм і одноманітних пам'яток? Хочете нових, незабутніх емоцій і вражень? У цьому Вам допоможе авторський тур до Австралії, що відкриває нові унікальні туристичні можливості, показавши країну з іншого боку. Забудьте про стандартні маршрути, способи пересування розроблені туроператором і довірте свій час досвідченому гідові, який відвідав і пізнав цей чарівний край безліч разів. Багатогранна, різноманітна країна приховала ще безліч неповторних місць, які обов'язково потрібно відвідати на території материка. Створіть собі відпочинок, відкривши неповторний світ дикої природи, національних парків та заповідників, приєднавшись до компанії завзятих мандрівників і шукачів пригод.

Переваги авторських подорожей

Поїздка в Австралію за авторською програмою відкриває ряд переваг для туристів. У першу чергу — хороша компанія людей з єдиною ідеєю, з якими завжди можна поділиться своїми емоціями. Крім нудного бродіння по Сіднею, основних визначних пам'яток і пляжів, досвідчені гіди знають основні секрети, коли краще відправлятися на огляд того чи іншого місця, розкажуть цікаві історії, легенди. Перед вами відкриється зовсім інший світ з усією його красою і неповторністю. Вас чекає безліч різноманітних пригод, відвідування природних комплексів, таємничих, загадкових місць і незвіданих стежок. Також, плюсом є те, що гід подбає про всі проблеми перельоту, розміщення і подорожі по країні, організовує екскурсії, становить розважальну програму. Зазвичай гіди добре володіють мовою, тому при виникненні будь-якої проблеми, він завжди може прийти на допомогу туристу.

Як підібрати авторський тур в Австралію

Знайти хороший авторський тур не складе труднощів, оскільки існує безліч туристичних спільнот і організацій, які рекомендують надійних, цікавих людей. Локальні гіди мають свої власні, унікальні програми, які змінюються залежно від сезону, вподобань туристів. Кожен може залишити свої побажання, обговоривши зміни разом із гідом. Програма розповідається в подробицях, по ходу обговорення можна ставити запитання. Найкраще вибирати перевірені тури з повним описом маршруту, запланованих до відвідування місць і вартості всієї поїздки.