Авторські тури в Болівію

Фотозвіти
Подорож до Болівії за авторською програмою

Знаходячись практично «над хмарами» країна вабить безліч відчайдушних туристів, охочих пройтися по гірській місцевості самого ізольованого краю Південної Америки. Країна контрастів, унікальних культурних традицій, приголомшливих гірських пейзажів, дивного місцевого населення. Авторський тур у Болівію — це відмінний шанс пройти кращими, незвіданими маршрутами, поступово відкриваючи всі краси та неповторність країни. У цій мультинаціональній країні кожен турист, який наважився відвідати Болівію, здатний відшукати що-небудь своє, що міцно западе йому до душі, і він буде хотіти повертатися сюди знову і знову. Відкрийте для себе захопливий, таємничий світ серед загублених міст інків, відвідайте неповторні піки Кордильєр, рушайте досліджувати вологі джунглі Амазонки, познайомтеся з екзотичними, унікальними представниками тваринного світу. І нехай країна не має у своєму розпорядженні курортних пляжів, вона залишається одним із кращих туристичних напрямків, особливо якщо відправлятися в подорож по авторській програмі.

Переваги авторських подорожей

Поїздка до Болівії за авторською програмою надає туристам унікальні туристичні можливості, починаючи з поїздки по віддалених куточках країни та безпосереднім знайомством з місцевим населенням, закінчуючи вивченням гірських масивів і прогулянками вулицями невеликого містечка Сукре з унікальною колоніальною архітектурою. Болівія пропонує безліч різноманітних видів відпочинку, скомбінувати які допоможуть досвідчені гіди. Всі переваги та бажання враховуються при складанні маршруту, дозволяючи туристу в повному обсязі насолодитися запланованою подорожжю. Професійні гіди готові в будь-який момент допомогти з розв'язанням питань, а також допоможуть зробити подорож цікавішою, розповівши унікальні особливості обраного маршруту.

Як підібрати авторський тур у Болівію

Головним питанням безлічі туристів є: як правильно підібрати авторський тур? Зробити це можна лише повністю визначивши, чого Ви чекаєте від цієї поїздки. Після цього свої побажання необхідно озвучити заданому туроператору. На основі цієї інформації локальні гіди розроблять абсолютно унікальний маршрут, відповідний конкретній групі туристів. Настійно рекомендуємо ознайомитися з відгуками та перед поїздкою зв'язатися з гідом, щоб він детально міг розповісти про майбутню поїздку.