Групові тури в Чилі

Фотозвіти
Чилі

Плануючи майбутній відпочинок так і не змогли вибрати між пляжним відпочинком і гірськолижним спортом? Не біда. Поєднайте лижі і райську насолоду на першокласних пляжах на березі Тихого океану, відвідавши державу під назвою Чилі, що займа є площу 755 776,4 км2 у південно-західній частині Південної Америки. Країна є дивним контрастом, де туристи зможуть здійснити швидкі спуски з холодних вершин 10-ти гірськолижних курортів, побувати на білосніжних пляжах з високим рівнем сервісу, зустріти сухі пустелі і квітучі національні парки й заповідники. Однак, не кожен здатний вирушити в настільки віддалений куточок планети наодинці, особливо якщо туристи погано знають місцевість і головні особливості перебування в Чилі. Допомогти вийти з цієї ситуації здатні групові тури в Чилі, завдяки яким мандрівники зможуть швидко підібрати компанію однодумців, що бажають із нетерпінням вирушити в поїздку. На туристів чекає візитна картка країни — загадковий острів Пасхи, чарівна Місячна Долина, яка на 90% складається з карбонатів і солі, унікальний національний парк Лаука, ботанічний сад Вінья-дель-Мар, а також мальовниче місто Сантьяго.

Особливості групових турів у Чилі

Вирушаючи в подорож за програмою групового туру, туристам необхідно заздалегідь ознайомитися з особливостями поїздки, щоб потім не створювати незручності, як собі, так і іншим членам групи. Перше і найважливіше, що слід запам'ятати — вирушаючи в групову подорож, туристи не зможуть самостійно змінити маршрут або змінити порядок відвідування визначних пам'яток. Для цього потрібна згода решти учасників туру, без якої вам доведеться дотримуватися встановленого раніше плану. Далі варто сказати про те, що групу цілодобово буде супроводжувати досвідчений і добре підготовлений гід, що спеціалізується на подорожах Чилі. У разі виникнення проблем, гід допоможе туристам швидко повернутися до запланованого маршруту, розібравшись із неприємною ситуацією. І останнє, про що варто згадати — це детально прописаний маршрут, завдяки якому туристи знатимуть, що на них чекає в подальшому, і не будуть втрачати дорогоцінний час, безглуздо валяючись в готелі.

Формування вартості групових турів

Фінансова частина подорожей завжди цікавила туристів. Перш за все вартість групового туру залежить від кількості людей, які захотіли приєднатися за обраним туристичним напрямком. Відповідно, чим більше туристів буде в групі, тим дешевше обійдеться тур учасникам подорожі. Не варто забувати, що на вартість туру впливають сезон подорожі, а також кількість днів, які планується провести в Чилі.