Авторські тури в Чилі

Фотозвіти
Подорож за програмою авторського туру в Чилі

Кожна людина, що вирушає в чергову подорож, бажає поєднати якнайбільше видів відпочинку в одній поїзді. В такому випадку немає кращого претендента на місце відпочинку, ніж Чилі. Це дивовижна країна, на території якої розташовані і гірські масиви, і пустелі, і океанські узбережжя. Авторські тури в Чилі допоможуть туристам побачити якомога більше неймовірних місць і пам'яток за максимально короткий термін. Більше того, туристи можуть покататися на лижах на одному з лижних курортів, які розташовані на території країни в кількості 10. Однак, найбільшою загадкою, яка залучає сотні туристів, вважається острів Пасхи, на якому розташовані таємничі кам'яні ідоли, призначення і загадку яких не розгадали до сих пір. Також туристам випадає шанс побачити чарівні Анди і Кордильєри, побувати в найсухішій пустелі Атакама, дослідити національний парк Лаука, піднятися на вершину вулкана Охос дель Саладо. Крім запаморочливих природних пейзажів, надзвичайних туристичних можливостей для гірськолижного спорту, трекінгу, альпінізму, активного і пляжного відпочинку, Чилі надає прекрасну інфраструктуру — сучасні готелі, нові туристичні бази та висококласний сервіс. Чилі славиться і своєю культурою і архітектурою, яка нічим не поступається європейській. Серед популярних туристичних місць варто виділити столицю Сантьяго, невелике шахтарське містечко Сьюелл, а також різноманітне в архітектурному плані місто Вальпараїсо. 

Переваги авторського туру в Чилі

Говорячи про переваги авторських програм подорожі, ми можемо виділити такі:

  • Постійна підтримка і супровід туристичної групи досвідченим гідом, який спеціалізується на подорожах Чилі. У будь-який момент гід готовий прийти на допомогу, щоб залагодити конфліктну ситуацію або вирішити в процесі подорожі проблему.
  • Новий маршрут, складений виключно для клієнтів, які замовили тур. Програма подорожі розробляється на основі побажань і вподобань туристів, тому мандрівники будуть відвідувати виключно бажані пам'ятки.
  • Можливість коригування маршруту в разі виникнення бажання відвідати будь-які пам'ятки, що не входять до програму туру.
  • Унікальні прогулянки столицею і містами Чилі з розкриттям їхньої історії, культури та особливостей.
Вибираємо авторський тур

Як правило, туристи недооцінюють значення вибору туру, тому часто незадоволені проведеним за кордоном часом. Щоб правильно підібрати авторський тур, потрібно чітко розуміти, чого саме ви очікуєте від майбутньої поїздки. Дуже важливо скласти приблизний список пам'яток, які хотіли б відвідати обов'язково. Далі свої побажання потрібно озвучити гідові або представникові турфірми, які підберуть найкращі доступні варіанти авторських турів.