Відпочинок у Чилі

Фотозвіти
Чилі

До недавніх пір Чилі не вважалося популярним туристичним напрямком, оскільки складні умови і тривалість перельоту не дозволяли створювати масовий туристичний потік до країни. Сьогодні ж таємниці і загадки таємничого острова Пасхи, а також неймовірні і чарівні природні комплекси та пам'ятки південно-західній частині Південної Америки прагнуть досліджувати тисячі туристів з усіх куточків планети. Найпотужніший потенціал держави допоміг розвинути інфраструктуру і створити прекрасні умови для гірськолижних курортів і пляжних комплексів, екскурсійних турів і екотуризму, що, безсумнівно, вплинуло на бажання мандрівників відвідати настільки віддалений край. Відпочинок у Чилі — це неймовірний коктейль позитивних емоцій і незабутніх вражень, завдяки якому туристи зможуть на пару днів забути про проблеми і рутину і зануритися в дивовижний і незвіданий світ дикої природи, унікальної архітектури і самобутньої культури древніх племен. Довіртеся власним почуттям і не втратьте нагоду побувати в зовсім іншому вимірі, де зустрічаються крижані гори і теплий пісок, кучерява рослинність і позбавлені життя пустелі.

Де зупинитися в Чилі?

Що стосується розміщення і перебування в країні, то туристам необхідно заздалегідь вирішити, який саме відпочинок їм більше до душі. Якщо ж хочеться комфорту і звичних умов проживання, тоді увагу варто звернути на готелі та мотелі, розташовані в містах Сантьяго, Вальпараїсо або ж Консепсьон. Тут мандрівники зможуть отримати необхідний сервіс та обслуговування на вищому рівні, не турбуючись про збереження речей та інші дрібниці, пов'язані з проживанням. Готелі відповідають встановленим міжнародним стандартам, тому ніяких проблем із зарядкою мобільних пристроїв виникнути не повинно. Якщо ж мандрівникам хочеться романтики, тоді варто спробувати стиль життя, який вважає за краще населення, яке проживає за межами великих міст. Про комфорт потрібно буде ненадовго забути, зате туристам випаде шанс ближче познайомитися з традиціями місцевих жителів. Пересуватися країною можна на поромах або автобусних рейсах, а для забезпечених туристів існують авіарейси. Всередині міст курсують таксі, так що мандрівник із легкістю дістанеться до потрібної точки. В якості валюти в державі представлений чилійський песо, обміняти який можна в банку або в обміннику. Розрахуватися за товари і послуги в торгових центрах, готелях і ресторанів можна банківською карткою.

Визначні пам'ятки і розваги, доступні туристам у країні

Насамперед перебуваючи в Чилі, мандрівникам необхідно провести невеликий екскурс і оглянути головні та видатні природні пам'ятки, які вважаються популярними серед туристів. У цей список потрапляють знаменита Місячна Долина, національний парк Лаука, острів Магдалени, ботанічний сад Вінья-дель-Мар, природний парк Пумалін і вулкан Охос-дель-Саладо. Далі на черзі рукотворні пам'ятки, основна маса яких розташувалася в містах Сантьяго, Вальпараїсо і Сьюелл, де туристи зможуть познайомитися з культурою та архітектурою. Неодмінно кожен мандрівник, який побував в Чилі, зобов'язаний відвідати острів Пасхи, який вважається візитною карткою країни. Крім огляду всього, Чилі порадує туристів чудовими пляжами та гірськолижними курортами. Наприклад, популярними вважаються гірськолижні курорти Портільо nf Торрес-дель-Пайне, а пляжний відпочинок варто планувати на Вінья-дель-Мар і Антофагаста.