Групові тури в Китай

Фотозвіти
Подорож групою туристів у Китай

Давно мріяли відвідати Піднебесну разом зі своїми друзями та родиною? Хочете вирушити в подорож Китаєм, але так і не знайшли супутників, які бажають відвідати цей таємничий край? Груповий тур у Китай — це унікальна можливість відкрити для себе нові горизонти, позбутися від накопленого негативу і відволіктися від сірої буденності разом із компанією людей, які так само, як і ви, бажають подорожувати. На вас чекає захопливий тур найдивовижнішими і унікальними місцями, де кожен турист зможе знайти щось варте його уваги. Самобутня культура, стародавні традиції, особлива філософія побуту, неповторна кухня, чарівні природні комплекси та унікальна китайська архітектура роблять країну одним із найпопулярніших туристичних напрямків. Не втратьте можливісті на власні очі побачити унікальну Китайську стіну, легендарну Теракотову армію, відвідати духовні центри, такі як монастир Шаолінь, Висячий монастир, а також познайомитися з головним представником тваринного світу — пандою, у розпліднику Біфенся.

Особливості групового туру

Першою особливістю таких турів є комбінування відвідування різних пам'яток та інших видів відпочинку, щоб група могла побачити якомога більше мальовничих місць за короткий проміжок часу, а також набратися сил для подальших екскурсій. Другий момент — групові тури зазвичай організовуються з залученням гіда, який займається питаннями поїздки та в разі необхідності коригує маршрут або вирішує виниклі під час подорожі проблеми. І останнє, вирушаючи в груповий тур, Вам доведеться дотримуватися певного плану і маршруту, якщо мова йде про велику групу незнайомих людей. Тому щоб не стати заручником ситуації, краще подорожувати невеликою групою, разом з сім'єю або разом з друзями.

Від чого залежать ціни на групові тури в Китай

Багатьох туристів перед поїздкою цікавить вартість групового туру в Китай, щоб мати уявлення про витрати та необхідну суму для подорожі, адже матеріальна складова є одним з важливих критеріїв подорожі. Ціна групового туру стартує від 500 долар і залежить у першу чергу від кількості людей, тривалості поїздки, обраної авіалінії та туроператора, обраного готелю, туристичної програми, кількості запланованих для відвідування визначних пам'яток.