Тури на двох у Колумбію

Фотозвіти
Колумбія

Для багатьох Колумбія залишається невідомим державою, про яку вони колись читали, завдяки широко відомої діяльності Пабло Ескобара в 1970-х роках. Однак сьогодні держава, що розташована в північно-західній частині Південної Америки та займає площу 1 142 000 км2, є серйозним туристичним центром, який щорічно відвідує 2 млн туристів. Колумбія славиться пляжними курортами, колоритною культурою та архітектурою, а також безтурботним стилем життя місцевого населення, через що країна стала популярною серед молодят і сімейних пар. Тури на двох у Колумбію допоможуть розвіяти старі міфи про державу і нададуть можливість відкрити новий, дивовижний світ, повний чарівних природних комплексів і рукотворних пам'яток, разом з коханою і близькою людиною. Завзята суміш декількох культур, чудові курорти та багатющий природний фонд не залишать байдужим жодного мандрівника. Потрапити в Колумбію — завдання не з легких. Багато туристів скаржаться, що авіакомпанії не організовують прямі рейси з України в Колумбію. Але не дивлячись на це, дістатися до країни можна з однією пересадкою. Також існують маршрути з декількома пересадками, однак вони не користуються популярністю серед українських туристів. Найчастіше в Колумбію добираються через Мадрид або Париж, а загальний час перельоту становить 16 годин. Що стосується готелів і місць, де можна зупинитися, то Колумбія може надати туристам широкий спектр готелів з різним рівнем обслуговування і комфорту. Популярними вважаються готелі, які офіційно прийняті в колумбійську Асоціацію готелів і пройшли відповідну атестацію з отриманням рецензії на якість послуг, що надаються.

Чим зайнятися в Колумбії?

Якщо ж турист поставив собі таке запитання, значить, він не до кінця усвідомив, що Колумбія здатна виконати будь-яке бажання мандрівника. Тут туристам доступні і пляжні курорти, і величні чарівні природні комплекси, і унікальні рукотворні пам'ятки, і галасливі вечірки, фестивалі, карнавали. В першу чергу мандрівникам варто насолодитися природою, вирушивши до Тайрона, де туристи зможуть поєднати активний відпочинок із переглядом знаменитого Загубленого міста, виявленого вченими в 1970-х роках, а також національного парку Сьєрра-Невада-де-Санта-Марта. З тваринним світом знайомитися варто в лісах Амазонки, гарненько відірватися і розважитися на Архіпелазі Росаріо, ну а для риболовлі, дайвінгу і безтурботного пляжного відпочинку варто їхати на Карибські острови.

Розваги та пам'ятки

Серед рукотворних пам'яток варто виділити міста Картахена і Медельїн, які вважаються культурними та історичними центрами, де туристи зможуть побачити та насолодитися архітектурою колоніальної епохи. Безсумнівно, певне враження справляє Богота, де можна побачити Палац правосуддя, ботанічний сад і церкви, побудовані в 17-19 столітті. Говорячи про розваги, то головним торжеством колумбійців вважається карнавал Баранкіє, який проводиться щороку в лютому.

Особливості відпочинку в Колумбії вдвох

В першу чергу, про що потрібно потурбуватися, так це про безпеку. Подорожуючи вдвох, завжди варто триматися разом і не розділятися. Про небезпечні райони Колумбії потрібно розпитати заздалегідь, і за можливості уникати відвідування таких місць. Також не потрібно забувати про сонце, тому з собою рекомендуємо взяти сонцезахисні креми, головні убори, а також постійно пити воду.