Тури на травневі в Колумбію

Фотозвіти
Колумбія

Кожен з нас бажає позбутися від рутини, нескінченної суєти, турбот і провести час із задоволенням і користю, особливо під час вихідних днів. Подорож — одне з таких занять, яке принесе, не тільки купу нових позитивних емоцій і вражень, але й дозволить відчути світ і дізнатися більше про особливості життя інших народів. Відпочинок на травневі в Колумбії — це шанс розвіяти міфи та стереотипи про високий рівень злочинності та наркоторгівлі минулих часів, а також відкрити для себе неймовірний спектр туристичних можливостей, які не зможуть надати інші країни. Колумбія — середня за величиною держава з площею в 1 142 000 км2, землі якої вперше були досліджені в далекому 1499 іспанськими колонізаторами. З того часу вплив іспанської культури значно відбився на побут і традиціях місцевого населення. Країна по праву вважається відмінним туристичним напрямком, оскільки тут 365 днів на рік світить яскраве тропічне сонце, створюючи прекрасні умови для пляжного відпочинку і позаміських екскурсій. Тож не дивно, що Колумбію вважають найбагатшою країною Латинської Америки, адже 90% смарагдів видобувається саме на території країни. Також держава займає 2-е місце після Бразилії з виробництва добірної кави. Крім цього, Колумбія багата на широкий спектр унікальних природних комплексів, національних парків та заповідників, чарівних рукотворних пам'яток і величних споруд колоніальної епохи, рідкісних представників місцевої флори та фауни, побачити які мандрівники зможуть, відправившись у подорож до Колумбії.

Чим зайнятися в Колумбії під час травневих свят?

Зважившись на подорож до Колумбії, туристи в першу чергу повинні спланувати власний маршрут, який буде залежати від їхніх побажань і вподобань, оскільки країна з радістю зможе виконати будь-яке бажання мандрівника. Колумбія славиться пляжними курортами з розвиненою інфраструктурою, де туристи будуть безтурботно проводити травневі свята, попиваючи легкий, освіжаючий коктейль. Серед таких курортів варто виділити пляжі Сан-Андреса, Картахени і Провіденс. Неймовірні міські екскурсії чекають на туристів у містах Медельїн, Картахена і Богота, які приховують величезну кількість культурних пам'яток, зведених в далекому 16 столітті. Не можна не відзначити і природні пам'ятки. Кожному туристу варто побачити знамениту 5-ти кольорову річку Каньо-Кристалес, прогулятися національнимм парками Сьєрра-Невада-де-Санта-Марта і Тайрона, дослідити загублене місто Сьюдад-Пердіда, який був відкритий вченими в 1970-х роках. Ну а любителям вивчення культурних особливостей варто відвідати музей легендарного державного діяча Колумбії 1820-30-х років Симона Болівара, таємничий Соляний собор Сіпакіра, а також будівлю національного Капітолію, який служить місцем для засідань для Колумбійського конгресу.

Ціна на тури на травневі свята

Вартість організації поїздки завжди цікавила туристів. Що стосується відвідин Колумбії під час травневих свят, то однозначної відповіді бути не може. На формування ціни за тур впливає відразу кілька факторів, серед яких варто виділити вид туру, програму і маршрут подорожі, кількість туристів, які виявили бажання приєднатися та умови проживання в країні. Також не варто забувати про те, що на вартість можуть вплинути сезонні особливості, враховуючи які мандрівники зможуть заощадити.