Авторські тури в Колумбію

Фотозвіти
Подорож до Колумбії за програмою авторського туру

Навіть не дивлячись на «шалену репутацію» серед іноземців, яку отримала країна завдяки легендарному Пабло Ескобару, державу щорічно відвідує до 1,4 млн туристів. Авторські тури до Колумбії допоможуть туристам стерти застарілі стереотипи й відкриють неймовірні природні та рукотворні пам'ятки, деякі з яких внесені до спадщини ЮНЕСКО. У першу чергу, Колумбія славиться своєю розвиненою туристичною інфраструктурою, дивовижними пляжами та неймовірно багатою флорою й фауною. Серед найбільш популярних пляжів варто відзначити Картахени, Росаріо і Сан-Андрес, які цілий рік переповнені туристами. Крім пляжного відпочинку країна відмінно підійде для активного відпочинку, організувати який можна в Лос-Невадос або Сьєрра-Невада-де-Санта-Марта. Також усім туристам неодмінно варто відвідати Сьюдад-Пердіда, таємничий парк кам'яних скульптур Сан-Агустін і сад Ботанико Хосе Селестіно. Крім різних пам'яток туристи можуть скористатися шансом потрапити на різні фестивалі, ярмарки та карнавали, відвідавши які мандрівники зможуть ближче познайомитися з традиціями та культурою місцевого населення. 

У чому полягають переваги авторських турів у Колумбію?

З огляду на масштаби і кількість різних пам'яток і цікавих для туристів місць, з легкістю можна загубитися в складеному маршруті. Тут на допомогу приходять авторські тури. Перевагою таких турів є те, що всі подорожі будуть розписані до дрібниць, так щоб туристи не втрачали час дарма. Маршрут туру буде складатися досвідченим гідом, який спеціалізується на організації турів до Колумбії. Під час подорожі гід буде супроводжувати туристичну групу, щоб надати допомогу за виникнення різних ситуацій. Наступна перевага — можливість коригування маршруту. В будь-який момент туристи можуть повідомити гідові про бажання відвідати ту чи іншу пам'ятку, після чого гід відразу ж приступить до формування нового маршруту. І останнє, в чому полягає перевага цих турів — складений під потреби, а також на основі побажань і переваг туристів, маршрут, завдяки якому мандрівники будуть відвідувати лише цікаві пам'ятки. 

Вибираємо авторський тур

Що стосується вибору авторського туру, то тут все залежить виключно від клієнтів. Саме Ви вирішуєте, якою буде подорож. Перед тим, як звернутися до турфірми, туристам варто ознайомитися з базовою інформацією про туристичний напрямок, щоб приблизно розуміти, чого варто очікувати від подорожі. Щоб правильно вибрати тур, туристам потрібно чітко описати гіда або консультанту турфірми свої побажання, а також повідомити, які пам'ятки вони хочуть відвідати в обов'язковому порядку, після чого співробітники фірми почнуть складання програми туру, та із запропонованих варіантів вибрати відповідний по всім параметрам тур.