Групові тури в Коста-Ріку

Еквадор і Галапагоси 30 квітня — 11 травня 2023
Фотозвіти
Коста-Ріка

Хочете відвідати країну, де проживають найщасливіші у світі люди, що підтвердило дослідження, проведене у 2012 році? Що ж, в такому разі ласкаво просимо в Коста-Ріку — відносно невелику країну в Центральній Америці, що займає площу 51 100 км2. Це унікальний куточок планети, повністю покритий тропічними лісами, а в добавок розташований між Карибським морем і водами Тихого океану. Країна по праву вважається одним із найпопулярніших серед туристів напрямком, оскільки перед неймовірними природними комплексами та пейзажами, дивовижною культурою та архітектурою колоніальної епохи, а також першокласним пляжним відпочинком на березі екзотичних чернопіщаних пляжів не зможе встояти навіть досвідчений турист. Групові тури в Коста-Ріку допоможуть мандрівникам відкрити цей дивовижний світ, дозволивши вирушити в незабутній тур разом з друзями, близькими або ж такими ж відчайдушними туристами, охочими відвідати дану державу. Цікавих туристів очікують величні природні комплекси національного парку Мануель Антоніо, чарівний острів Кокос, водоспад Ла Фортуна, столиця держави Сан-Хосе, розташована на висоті 1200 метрів.

Особливості групових турів

Вибираючи формат групової подорожі, туристи обов'язково повинні вивчити її особливості. Перша особливість групових турів — супровід туристів досвідченим гідом, який спеціалізується на організації подорожей за обраним напрямком і досконало знає країну. Далі мандрівники повинні розуміти, що вирушаючи в груповий тур, не можна в будь-який момент змінити програму поїздки без згоди інших членів. Якщо ж ідею зміни маршруту не підтримають інші туристи, доведеться дотримуватися встановленого раніше плану. І останнє: програми та маршрути групових турів детально і докладно розписуються, комбінуючи різні види відпочинку і туризму. Такий підхід дозволяє туристам не витрачати дарма час перебування в країні, відвідавши якомога більше пам'яток.

Вартість групових турів у Коста-Ріку

Фінансова сторона подорожей завжди цікавила туристів. Перш за все, вартість групового туру залежить від кількості людей, які захотіли приєднатися за обраним туристичним напрямком. Відповідно, чим більше туристів буде в групі, тим дешевше обійдеться тур учасникам подорожі. Не варто забувати, що на вартість туру впливають сезон подорожі, а також кількість днів, які планується провести в Коста-Ріці.