Тури на двох у Коста-Ріку

Еквадор і Галапагоси 30 квітня — 11 травня 2023
Фотозвіти
Коста-Ріка

Мрієте про справжній райський відпочинок біля білосніжного узбережжя океану і щасливе, безтурботне життя? Тури на двох у Коста-Ріку допоможуть мріям стати реальністю, надавши мандрівникам шанс побувати в заспокійливих краях, що розташувалися в Центральній Америці. Попри невелику площу в 51 100 км2, Коста-Ріка здатна похвалитися великими туристичними можливостями, унікальними природними комплексами та пам'ятками, національними заповідниками, а також мальовничою архітектурою колоніальної епохи. Тож не дивно, що населення країни вважається найщасливішим на планеті, якщо вірити досліджень, проведеним у 2012 році групою вчених, адже за рівнем життя держава займає 2-е місце серед країн Центральної Америки. Тому, якщо давно хотілося кілька днів безтурботно поніжитися на пісочку, насолодитися красою природи та із задоволенням провести вихідні, ласкаво просимо в Коста-Ріку.
Щоб дістатися до Коста-Ріки, мандрівникам потрібно буде докласти трохи зусиль, адже прямих рейсів з України не передбачено. Зате існує безліч варіантів, як можна здійснити поїздку в країну за допомогою пересадки в інших містах. Популярними пунктами пересадки серед українських туристів вважаються міста Гавана, Мадрид і Франкфурт, а також міста США і Куби. Загальна тривалість перельоту складе 13-18 годин. Що стосується проживання, то туристи можуть вибрати серед величезної кількості готелів різного ступеня комфорту. Тут доступні як 4-5-ти зіркові готелі з повним пакетом обслуговування, так і невеликі, але затишні готелі. 

Чим зайнятися в Коста-Ріці?

Як не дивно, але головна мета відвідування Коста-Ріки — насолодитися пляжним відпочинком. Само собою, ця галузь туризму функціонує на вищому рівні і здатна виконати будь-яке бажання навіть найвибагливішого мандрівника. Найпопулярнішими пляжами в країні вважаються Плайя-дель-Коко, Плайя-Кінчав, Тамаріндо. Також помітною популярністю користуються курортні райони Пунта-Леона і Хако. Крім пляжного відпочинку, Коста-Ріка порадує туристів активностями, такими як екотуризм і екскурсійні тури, серфінг і віндсерфінг, дайвінг, морська риболовля і сплави на гумових човнах гірськими річками. Крім цього, мандрівники зможуть прогулятися національними парками і заповідниками, які займають 1/3 території держави, де їм вдасться познайомитися з представниками місцевої флори і фауни.

Розваги та пам'ятки

Чи не обділена держава й рукотворними пам'ятками. У першу чергу, рекомендуємо відвідати столицю Сан-Хосе, архітектура якої складається з суміші різних стилів. Далі варто заглянути в місто Алахуела, в якому туристи зможуть відшукати музей, облаштований у приміщенні колишньої в'язниці, і ферму з розведення метеликів. І останньою зупинкою повинен стати Картаго, де розташувалися зелені кавові плантації та плантації цукрової тростини.

Особливості турів у Коста-Ріку на двох

Якщо ж говорити про правила та особливості подорожі в Коста-Ріку, то турбуватися особливо немає про що. Загальна обстановка в країні сприятливо впливає на розвиток туризму, оскільки рівень злочинності низький. Головне правило, яке повинні дотримуватися мандрівники — завжди носити з собою документи, адже згідно із законодавством держави, кожна людина повинна мати при собі документи, що підтверджують особу. Ніяких спеціальних довідок або щеплень для відвідування країни не потрібно.