Екскурсійні тури на Кубу

Перевага екскурсійного туру по Кубі

Мрієте про незабутній пляжний відпочинок на білосніжному піску біля узбережжя Карибського моря? Ласкаво просимо на Кубу — невелика острівна держава, яка щорічно привертає безліч туристів. Даний край, де творив великий Ернест Гемінгвей, дивує своєю красою та унікальністю, а «вітер свободи», який значно відобразився на стилі життя місцевого населення, віє на зустріч кожному мандрівникові. Екскурсійний тур Кубою дозволяє насолодитися унікальними ландшафтами, краєвидами, відчути себе частиною безтурботного буття, спробувати справжній кубинський ром, сигари, відпочиваючи на пляжах Варадеро, Кайо-Коко. Попри те, що екскурсії не є головним козирем країни, екскурсійна програма дуже насичена і різноманітна. Куба багата на дивовижні й неповторні пам'ятки, архітектурні споруди та природні комплекси. Не пропустіть свій шанс зарядитися позитивними емоціями і незабутніми враженнями, відправившись у екскурсійний тур.

Авторські тури Кубою

Якщо стандартні тури на острів вас не вражали або ж просто набридли, рекомендуємо спробувати авторські тури. Авторська програма подорожі — це унікальна можливість насолодитися своїм туром, відвідавши найдивовижніші і найпопулярніші визначні пам'ятки Куби за спеціально розробленим унікальним маршрутом, складеном за вашими побажаннями і вподобаннями. Авторський тур дозволить відкрити для себе унікальну архітектуру столиці Гавани, Санта-Клара, де розташовані найвідоміші пам'ятки країни — Кафедральний собор Гавани, унікальний будинок-музей Гемінґвея, приголомшливий Меморіал ім. Че Гевари, познайомитися з екзотичною флорою і фауною. Комбінуйте першокласний пляжний відпочинок із захопливими екскурсіями, роблячи відпустку максимально приємною.

Групові тури на Кубу — що очікувати від поїздки?

Подорожувати одному не завжди так цікаво, адже нам завжди хочеться поділитися своїми емоціями, враженнями. Групові тури на Острів свободи можуть Вам розв'язати проблему поодинокої подорожі, пропонуючи відвідати цей неповторний край разом зі своїми друзями, родиною чи групою туристів, які як і Ви прагнуть відвідати Кубу. Вас чекає неймовірна подорож з величезною кількістю туристичних можливостей. Подорожуйте разом і відкривайте для себе нові горизонти, відвідавши дивовижні місця і пам'ятки, зарядившись енергією на довгий час вперед.