Групові тури в Еквадор

Фотозвіти
Еквадор

Мрієте про спільний відпочинок зі своїми друзями або родиною на узбережжі Тихого океану? Можливо, Ви просто не наважуєтеся їхати в подорож на самоті і хочете знайти групу людей, які також бажають відвідати країну №1 за кількістю національних парків і заповідників в Південній Америці? Групові тури в Еквадор — це відповідь на вищі питання. Завдяки груповим турам туристи можуть на власні очі побачити та насолодитися неймовірно красивими просторами природних парків, побувати на знаменитих Галапагоських островах, що знаходяться в 1000 км від західного берега країни, а також насолодитися райським пляжним відпочинком з високого рівня інфраструктурою і сервісом. Невелика держава, що займає площу у 283 561 км2, готова порадувати та здивувати будь-кого, хто зважиться відвідати її територію. Кожен турист, який відвідав Еквадор хоча б один раз, не залишиться байдужим: тут є вулкани, таємничі джунглі, величні гори, чарівні культурні та архітектурні пам'ятки. Мандрівників чекає зустріч з рідкісними та екзотичними представниками місцевої флори й фауни, запаморочливий підводний світ, екскурсії по популярних пам'яток, ну і звичайно ж незабутні емоції та нові враження.

Особливості групових турів

Говорячи про особливості подібних турів у першу чергу, хотілося б згадати про чітке планування та комбінування видів відпочинку в межах однієї країни. Туристична група буде постійно зайнята і не буде втрачати час дарма, годинами сидячи в готелі. Друга особливість — це залучення досвідченого гіда, який прекрасно орієнтується в країні, і готовий допомогти з розв'язанням проблем під час подорожі. Само собою групові тури допомагають туристам розвивати своє коло спілкування і знайомитися з однодумцями, що надалі може перерости в міцну дружбу. Ну й останнє, що відрізняє групові тури від інших — це відсутність можливості коригування маршруту без взаємної згоди групи або рекомендацій гіда.

Вартість групових турів до Еквадору

Що стосується формування ціни, то вона залежить від безлічі факторів. Перш за все, на вартість групового туру впливає загальна кількість у групі: чим більше туристів захочуть приєднатися, тим дешевше обійдеться тур. Другий момент — це сезон і тривалість поїздки. І останнє, що істотно впливає на ціну — програма групового туру. Чим більше пам'яток планується відвідати, тим дорожче обійдеться тур мандрівникові.