Авторські тури в Еквадор

Еквадор і Галапагоси 30 квітня — 11 травня 2023
Фотозвіти
Подорож до Еквадору

Відносно невелика країна на північному заході Південної Америки, площа якого становить всього 283 561 км². Як Ви могли здогадатися, мова йде про Еквадор — країну неймовірної дикої природи, тваринного й рослинного світу і дивовижних пейзажів. Попри маленьку територію, країна є 1-ю у світі за числом національних парків, заповідників, і пам'яток природного походження, тому відмінно підійде в як туристичний напрямок для тих, хто шукає заспокоєння і єднання з природою, а також для тих, бажає відпочити від міської метушні. Така різноманітність рослин і насичений покрив лісових територій обумовлюється великих кількістю кліматичних поясів і зон, що робить країну хорошим варіантом для активного відпочинку. Цікаві туристи зможуть спробувати свої сили під час сходження на вершини вулканів, дослідження легендарних джунглів Амазонки, а також незабутньо провести час, відпочиваючи на кращих пляжах, розташованих біля берегів Тихого океану. Також мандрівники можуть побувати на візитній картці Еквадору — Галапагоських островах, де мешкають рідкісні види представників тваринного світу. Крім природних пам'яток, пішого туризму та активного відпочинку, країна порадує багатою культурною та архітектурною спадщиною, залишеною колоніальною епохою в таких містах, як Кіто і Куенка. Тому, якщо хочете провести відпочинок в настільки дивовижному куточку планети, рекомендуємо розглянути авторські тури в Еквадор.

У чому переваги авторських турів?

Авторські тури мають свої особливості, які суттєво впливають на якість і комфорт подорожі. Перша така особливість — надання компанією або турфірмою цілодобової підтримки та допомоги при виникненні різних проблем. Далі варто сказати про організацію самої подорожі, адже програма маршруту складається досвідченими гідами, що спеціалізуються на поїздках в Еквадор, на основі переваг і побажань туристів. Вам не потрібно буде відвідувати різні місця, які й близько не стоять в списку «цікавих». Також мандрівники зможуть відкрити для себе маловідомі пам'ятки, які рідко включають туроператори в стандартних турах. І останнє, про що не можна не згадати — право туристів коригувати маршрут подорожі, що робить тур більш гнучким і захопливим.

Вибираємо тури в Еквадор

До вибору туру завжди потрібно підходити дуже обережно, оскільки від цього буде залежати подорож. Щоб вибрати підходящий тур, клієнтам потрібно заздалегідь сформувати уявлення про майбутню поїздку та озвучити гіду або співробітнику турфірми свої бажання, а також позначити пам'ятки, які повинні бути в програмі в обов'язковому порядку. Після цього, персонал приступає до роботи, складаючи та підбираючи доступні маршрути, які затверджуються клієнтом. Маршрут подорожі продумує до дрібниць, щоб уникнути різних неприємних ситуацій і простоїв.