Авторські тури в Ефіопію

Кенія серпень 2023
Фотозвіти
Ефіопія

Що уявляють люди, коли чують назву такої країни як Ефіопія? Швидше за все, на думку відразу прийшли дикі простори, населені місцевими жителями і стародавніми африканськими племенами, які далекі від розуміння сучасної цивілізації. Розвіяти подібні стереотипи допоможуть авторські тури в Ефіопію — країну неймовірних природних пейзажів, дивовижну історію древніх міст і племен, а також приголомшливих мальовничих місць. Незважаючи на те, що після відділення Еритреї, країна втратила можливість розвивати пляжний туризм, вона все ще привертає 1000 туристів щороку. Перш за все, мандрівники заглядають у ці краї, щоб отримати насолоду від видів чарівного озера Тана і водоспадів Блакитного Нілу, на власні очі побачити рельєфи Ефіопського нагір'я і Великої Рифтової долини, постояти на землі, де в 10 столітті до нашої ери правила легендарна цариця Савська, прогулятися національними парками і заповідниками, які стали притулком для рідкісних видів тварин, що вимирають. Крім цього, самобутня і дивовижна культура стала магнітом для дослідників і любителів незвичайного туризму. Стародавні племена, які проживають на території країни, до сих пір не змінили устрій власного життя, і тому живуть, як їхні предки 100-ні років тому. Що вже говорити, якщо населення країни живе за календарем, що відстає на 8 років. І останнє, що привертає релігійних послідовників — священне мусульманське місто Харар, яке відвідують паломники з усіх куточків планети.

Переваги авторських турів

Мабуть, будь-яка подорож має свої особливості, і авторські тури не виняток з правил. Першою і головною перевагою таких турів є те, що клієнти можуть скористатися послугами досвідченого гіда, який буде супроводжувати туристів протягом всієї поїздки. Також гіди допоможуть швидко розв'язати проблему або ж змінити маршрут туру. Друга перевага — маршрути складаються на основі побажань туристів, які замовляють тур. Це означає, що в список місць на відвідування потраплять тільки ті пам'ятки, які цікаві туристам. І останнє, що неодмінно варто згадати — можливість відвідати куточки країни, які мало описані в стандартних туристичних путівниках. Гіди запропонують прогулятися загадковими місцями древніх міст і почути таємничі легенди про життя і побут місцевого населення.

Як вибрати авторський тур в Ефіопію?

Щоб правильно вибрати відповідний тур, перш ніж звертатися до турфірми або компанії ми рекомендуємо клієнтам ознайомитися з основною інформацією про країну: її визначні пам'ятки, культура, погодні умови. Після цього потрібно озвучити свої побажання професійному гіду, який спеціалізується в даному туристичному напрямку та організовує тури в Ефіопію. Також обов'язково потрібно вказати пам'ятки й місця, які хочете відвідати в обов'язковому порядку, щоб гід при складанні маршруту міг включити їх до плану подорожі.