Тури в Європу на Новий рік

Шпіцберген серпень 2023
Лофотенські острови липень 2023
Норвегія – подорож на авто липень 2023
Азорські острови червень 2023
Група набрана Ісландія 25 грудня 2022 — 1 січня 2023
Фотозвіти
Новий рік в Європі

Зовсім не радує перспектива провести новорічні свята вдома перед телевізором? Як щодо незабутньї і захопливої подорожі регіоном, який за правом вважається спадкоємцем епохи просвітництва, самобутньої культури і зародження сучасної цивілізації? Тури в Європу на Новий рік допоможуть туристам позбутися від загальноприйнятих стереотипів про те, як варто зустрічати новорічне свято. Розповідати про туристичні можливості, що відкриваються перед мандрівниками, які мають бажання відвідати Європу, можна до посиніння, оскільки регіон вважається найбагатшим комплексом унікальних природних пам'яток і пейзажів, чарівної архітектури і рукотворних пам'яток. Величні міста Європи готові надати туристам широкий спектр розваг на будь-який смак: від екскурсійних турів до нічних розваг і гучних вечірок. Навряд мандрівники не зможуть знайти щось до душі, оскільки регіон надає всі доступні види відпочинку. Окремої уваги варта культурна спадщина Європи, залишена у вигляді неймовірних храмів і споруд, пам'ятників, цінних зразків скульптури, живопису, атрибутів релігійних обрядів. 

Традиції святкування Нового року в Європі

Практично всі європейські країни зустрічають новорічне свято в ніч з 31 грудня на 1 січня. Але, незважаючи на близьке розташування країн, культурні традиції народів відрізняються в декількох аспектах. Наприклад, італійці називають звичного нам Діда Мороза Баббо Натале, в новорічну ніч подарунки дітям привозить фея на чарівній мітлі на ім'я Фея Бефана. В Англії Новий рік проводять у поєднанні з древніми традиціями лордів і лицарів, тому часто можна зустріти вистави для дітей, поставлені за мотивами старовинних англійських казок. Французького головного героя новорічного вечора називають Пер Ноель. Саме він залишає подарунки в черевиках. Існує традиція, що той, кому як подарунок дістанеться біб у новорічному пирозі, той буде королем вечора, а інші повинні виконувати його вказівки. Німеччина, Чехія і Польща пов'язують торжество з релігійними обрядами, тому свято назване на честь Святого Сильвестра. 

Де відпочити в Європі під час новорічних свят?

Вибираючи країну або місце, де хотілося б провести Новий рік в Європі, ми рекомендуємо довіритися інтуїції, а також звернути увагу на власні побажання. Оскільки Європа надає широкий спектр туристичних можливостей, кожна з країн по-своєму може зацікавити туристів. Популярними напрямками на новорічні свята вважаються країни, серед яких Англія, Франція, Іспанія, Італія, Швеція і Швейцарія.