Авторські тури в Індію

Фотозвіти
Подорож до Індії за авторською програмою

Південна Азія сповнена дивовижних загадок і таємниць, а Індія прямий тому доказ. Багато туристів мріють хоча б раз у житті побувати в цьому неповторному, мальовничому краї. Авторський тур до Індії допоможе здійснити давню мрію мандрівників, відкривши перед ними захопливий світ індійської культури та архітектури, самобутніх традицій і способу життя місцевого населення, з переважною релігією індуїзму. Туристів чекає незабутня подорож з можливістю найрізноманітнішого відпочинку, відвідування культурних пам'яток і народних фестивалів, екскурсії унікальними національними парками, заповідниками, прогулянки вулицями стародавніх міст. Відчуйте всю красу унікальної країни, відвідавши кращі історичні, культурні та релігійні пам'ятки, розширивши горизонти своєї свідомості. Власна філософія допомогла індусам досягти вершин у самопізнанні та гармонії, чого можете досягнути і Ви, відправившись у подорож до Індії за авторською програмою.

Переваги авторських подорожей

На відміну від стандартних турів, поїздка до Індії за авторською програмою має ряд своїх переваг. Перш за все це стосується абсолютно унікального маршруту, розробленого на основі інтересів, побажань і вподобань туристів. Досить перед поїздкою вказати бажане для відвідування місце, і туроператор надасть аам кращих професійних гідів, здатних створити необхідний маршрут. Другий момент — це постійна присутність досвідченого провідника, здатного в будь-який момент підказати і прийти на допомогу, при цьому зробивши подорож цікавішою, попутно розповідаючи дивовижні історії про країну і визначні пам'ятки. Авторська програма передбачає можливість комбінування різних видів відпочинку: відвідування столиці країни Делі з проведенням декількох днів на кращих пляжах країни. Також завдяки авторським турам туристи можуть побувати у віддалених, але не менш цікавих і приголомшливих куточках багатої на визначні пам'ятки країни.

Як підібрати авторський тур до Індії

Найчастіше мандрівників турбує питання вибору відповідного туру. Щоб не помилитися з організацією поїздки, рекомендуємо звернутися за допомогою до локальних гідів. Локальні гіди набагато більше знають про всі тонкощі й особливості подорожі до Індії, що безумовно вплине на якість відпочинку. Вони допоможуть підібрати кращі варіанти, грунтуючись саме на Ваших вподобаннях.