Екскурсійні тури в Індонезію

Фотозвіти
Перевага екскурсійного туру по Індонезії

Мрієте відвідати знамениті курортні острови з дивовижними пляжами та незабутніми природними пейзажами? Поспішаємо Вас порадувати — екскурсії по Індонезії здатні виконати будь-яке бажання туриста, пов'язане з екзотичним відпочинком на узбережжі Тихого та Індійського океанів. Це унікальна можливість відрити для себе новий світ дикої природи, тропічних лісів і попелястого піску. Вас чекають дивовижні пригоди та безліч позитивних емоцій і вражень. Відвідайте найпопулярніші острови, унікальні природні пам'ятки та заповідники, а також доторкніться до неймовірної архітектури, самобутню культуру місцевих жителів. А для того, щоб не нудьгувати під час подорожі, рушайте в груповий тур по Індонезії разом зі своєю сім'єю або кращими друзями, підкорюючи нові горизонти та насолоджуючись проведеним у цій унікальній державі часом.

Що варто відвідати, перебуваючи в Індонезії

Багато туристів прибувають на територію країни, щоб насолодитися райським відпочинком на першокласних пляжах із приголомшливим сервісом та інфраструктурою. Однак, крім пляжного відпочинку, мандрівники мають можливість відвідати головні визначні пам'ятки, що ваблять тисячі туристів з усього світу. Серед них можна виділити найпопулярніші острови: Яву, Балі, а також Комодо, де проживають варани — останні нащадки динозаврів. Потім усім рекомендується відвідати дивовижний парк Уджунг Кулон, чарівної краси вулкан Бромо, таємничий Ліс мавп. Своєю унікальною архітектурою порадують загадкові Джокьякарта і Джакарта. А для того, щоб урізноманітнити свої новорічні свята і насолодитися незабутнім відпочинком, рекомендуємо придбати тури на Новий рік в Індонезію.

Переваги подорожі за авторською програмою

Втомилися від повторюваних екскурсій і однотипних турів? Авторський тур до Індонезії — відмінне рішення для тих, хто хоче заново відкрити для себе країну з абсолютно неповторними і оригінальними маршрутами, створеними професійними гідами. Навіть найдосвідченіші мандрівники будуть здивовані новими пам'ятками, які вони зможуть побачити, відправившись в авторський тур. Це унікальна можливість побачити Індонезію з іншого боку, розглянути її фарби та дивовижні ландшафти разом з кращими гідами, здатними підказати і прийти на допомогу в будь-який момент.