Групові тури в Індонезію

Фотозвіти
Індонезія

Мрієте про незабутню подорож в острівний рай, що вабить першокласним пляжним відпочинком, унікальними природними комплексами та пейзажами, а також рідкісними видами представників тваринного і рослинного світу? Групові тури в Індонезію допоможуть туристам з виконанням мрії, надавши можливість відвідати державу, що складається з 17 тисяч островів вулканічного походження. Завдяки груповим турам туристи зможуть з легкістю знайти людей, які бажають приєднатися та поринути в подорож разом з групою однодумців. Площа країни складає 1 919 440 км2, що робить Індонезію першою за величиною державою в Південно-Східному регіоні Азії. Кожен 2-й мандрівник направляється в Індонезію, щоб незабутньо провести відпочинок на кращих пляжах з високим рівнем сервісу і туристичної інфраструктури. Неперевершеної краси природи знаменитого і популярного острова Балі, легендарні пляжі з чорним піском на острові Суматра, важкопрохідні та незаймані ліси Калімантан — все це чекає туристів, які зважилися відвідати країну за програмою групового туру. Крім пляжного відпочинку мандрівників очікує дегустація рідкісних страв з морепродуктів, вивчення унікальної та різноманітної культури місцевих жителів, а також занурення у світ традицій народів, що проживали на території держави 300 років тому. 

Особливості групових турів

Кожен вид туру має особливості та відмінності, що робить його по своєму унікальним, тому дуже важливо знати, що саме чекати від подорожі по конкретній програмі. Першою і найбільш істотною відмінністю можна назвати фіксовану програму і маршрут. Подорожуючи з групою туристів, Вам доведеться отримати згоду від усіх учасників, щоб змінити що-небудь, в іншому випадку туристу доведеться дотримуватися раніше встановленого плану. Далі, слід сказати про те, що вибравши груповий тур, туристи мають можливість швидко знайти мандрівників, які також горять бажанням відвідати вибраний туристичний напрямок. І остання особливість — групу туристів цілодобово буде супроводжувати досвідчений гід, який детально і чітко спланує маршрут на основі побажань туристів, а в разі виникнення проблем або непорозумінь з місцевими жителями, допоможе вийти з неприємної ситуації. 

Вартість групових турів в Індонезію

Щодо вартості таких турів, то тут потрібно пам'ятати одну річ — чим більше людей виявить бажання приєднатися до групи, тим дешевше обійдеться поїздка учасникам туру. Також на вартість подорожі може вплинути сезон, під час якого організовується поїздка, і тривалість перебування туристів на території Індонезії.