Тури на травневі в Індонезію

Фотозвіти
Індонезія

Що може бути краще відпочинку на райських островах, особливо якщо цих островів аж 17 000 і разом вони представляють одну велику державу з площею в 1 919 449 км2 під назвою Індонезія. Що ж, якщо екзотичний осередок з багатющим фондом місцевої флори та фауни, унікальними природними комплексами, пейзажами та пам'ятками, а також першокласними умовами для пляжного відпочинку та екотуризму не відштовхує Вас, тоді відпочинок на травневі в Індонезії стане прекрасним варіантом хорошого і корисного проведення часу. Жодна країна в світі не може похвалитися такою різноманітністю природних багатств, зібраних в єдину систему, яка дивовижним чином збереглася до нашого часу. Острови можуть похвалитися 8 об'єктами, які віднесені до списку спадщини й охороняються всесвітньою організацією ЮНЕСКО. Але навіть попри значні розміри і кількість островів, оглянути територію держави з висоти пташиного польоту можна за 12 годин. До 1945 року ці землі були колоніями різних морських держав, і тільки після проголошення незалежності об'єдналися, а населення в 300 етнічних груп різного походження, яке проживає на території островів, стало потроху відроджувати старі традиції і звичаї побуту. Крім природних пам'яток, Індонезія вважається культурним і релігійним центром для безлічі мусульман, оскільки 87% населення сповідують іслам.

Чим зайнятися в Індонезії під час травневих свят?

Вирушаючи в подорож до Індонезії, у туристів просто не буде часу, щоб вдаватися в питання, оскільки різноманітність доступних видів відпочинку і широкий спектр чарівних пам'яток різного походження, не залишить байдужим не одного мандрівника. У першу чергу, туристам рекомендується ознайомитися з неймовірними та чарівними природними пам'ятками, подібні які не можна зустріти ніде в іншому місці. Серед них варто виділити таємничий ліс мавп в Убуд, де невеликі примати спокійно розгулюють по території парку, національний парк Уджунг-Кулон, що зберігся в незайманому вигляді, заснований в 19 столітті ботанічний сад у Богоре, а також вулкани Бромо, Мерапі та Кракатау. Особливою популярністю серед туристів користуються острова Балі та Ява, які вважаються кращими пляжними комплексами в країні. Сюди люблять приїжджати молодята і люди, що не жаліють грошей на відпочинок, адже ціни на островах досить високі. Пару днів варто приділити міським екскурсіям та перегляду рукотворних пам'яток, велика частина яких розташована в містах Джакарта — столиці держави, Убуд і Бандунг. Тут мандрівники зможуть ближче познайомитися з традиційною індонезійською архітектурою, самобутньою культурою і традиціями населення, яке віками зберігало спадщину предків. Також в Індонезії створені умови для серфінгу і дайвінгу, завдяки яким туристи зможуть вивчити омиваючі державу води, а також познайомитися з морськими мешканцями.

Вартість турів до Індонезії на травневі свята

Питання ціни на організацію турів в Індонезію стоїть на першому місці у туристів, охочих відправитися в цю країну. Насамперед необхідно розуміти, що вартість поїздки може залежати від різних критеріїв і факторів, тому розрахувати ціну наперед буде проблематично. На вартість впливають вид туру і відпочинку, кількість осіб в групі, туристична програма й маршрут, сезон, обраний готель та авіаперевізник.