Авторські тури в Індонезію

Фотозвіти
Особливості відпочинку в Індонезії за авторським туром

Індонезія — дивовижна держава, що займає територію 17 тисяч островів вулканічного походження, які мріють відвідати тисячі туристів. Саме сюди тягне любителів справжнього пляжного відпочинку, а також цінителів дикої природи та заспокійливих природних ландшафтів. Авторські тури в Індонезію — це спосіб відкрити для себе неймовірні простори острівної держави, побачити унікальних представників багатющого світу флори та фауни, відпочити на найбільш відвідуваних пляжах знаменитого острова Балі та насолодитися чистим повітрям Південно-східної Азії. Авторські тури допоможуть туристам не тільки споглядати чарівну природу національного парку «Уджунг», а й поєднати це з незабутнім пляжним відпочинком і серфінгом, дослідженням 7-ми найбільш популярних островів, а також познайомитися з неймовірною культурою, почувши історії про божественне походження популярного острова країни. Не варто забувати й про величну архітектуру столиці Джакарти, що є 1-ю в державі за кількістю населення. Ну і звичайно ж, завдяки авторським турам туристи можуть відвідати острів Калімантан, який тільки частково належить державі, де туристи зможуть познайомитися з місцевими жителями — «мисливцями за головами» даяками. Саме вони є справжніми хранителями древніх традицій народу, адже кожен член племені дбайливо ставиться до спадщини його предків.

Переваги авторських турів

Подорожі за авторськими програмами мають ряд переваг, серед яких варто виділити:

  • Можливість скористатися послугами досвідченого гіда, здатного швидко підібрати необхідний туристам маршрут за заданими параметрами. Також, за бажанням туристів, маршрут може бути скоригований відповідно до власних уподобань мандрівників.
  • Авторська програма допоможе відвідати найнеймовірніші та найпопулярніші визначні пам'ятки країни, поєднуючи з переглядами чарівних пейзажів і відпочинком на пляжах.
  • Постійний супровід туристичних груп і цілодобова підтримка від творців маршруту.
  • Оригінальні прогулянки вулицями столиці, Джокьякарта, з детальною розповіддю про головні традиції і легенди міст.
  • Моментальне реагування на виниклі під час подорожі проблеми з подальшою допомогою в їх вирішенні.
Як підібрати авторський тур в Індонезію?

Насамперед, щоб правильно підібрати тур, необхідно чітко визначити для себе, що конкретно Ви очікуєте від майбутньої поїздки. Наступним етапом є звернення до гіда, який створює маршрути в обрану для подорожі країну. Після цього необхідно буде озвучити гіду свої побажання і розповісти про основні місця і визначні пам'ятки, які Ви хотіли б відвідати. Також,вкажіть тип туру, найбільш підходящий для Вас. Отримавши всю необхідну від туристів інформацію, гід набирає групи людей, складає і розробляє маршрути, формує список пам'яток, вивчає погодні умови на період подорожі.