Групові тури в Іран

Іран

Неприступний і загадковий спадкоємець великої Перської імперії Іран щорічно відвідують до 5,2 млн. туристів, що бажають відкрити для себе неймовірний світ, який колись був колискою світової цивілізації. Країна, яка існує вже 5000 тис. років, вабить неймовірною культурною спадщиною, унікальними історичними і архітектурними пам'ятниками, таємничими містами і будівлями, а також неймовірними природними комплексами, національними парками і чарівними вечірніми пейзажами. А щоб мати можливість поділитися емоціями та враженнями з друзями, близькими або ж туристами-однодумцями, рекомендуємо групові тури в Іран. Завдяки груповим турам, туристи зможуть побувати в найбільш дивних і неймовірних місцях, розташованих на території держави, подорожуючи разом з іншими людьми, які також прагнуть на власні очі побачити красу іранського світу. На туристів чекає захопливий калейдоскоп культурного розмаїття, величний палац Ардашира і приголомшлива мечеть Джамкаран, легендарне місто Пасаргади, що колись було столицею імперії під час правління Кіра II, а також неймовірної краси острів Кіш.

Особливості групових турів до Ірану

Кожен вид туру має особливості та відмінності, що робить його по своєму унікальним, тому дуже важливо знати, що саме чекати від подорожі за конкретною програмою. Першою і найбільш істотною відмінністю можна назвати фіксовану програму та маршрут. Подорожуючи з групою туристів, Вам доведеться отримати згоду від усіх учасників, щоб змінити що-небудь, в іншому випадку туристу доведеться дотримуватися раніше встановленого плану. Далі слід сказати про те, що вибравши груповий тур, туристи мають можливість швидко знайти мандрівників, які також горять бажанням відвідати вибраний туристичний напрямок. І остання особливість — групу туристів цілодобово буде супроводжувати досвідчений гід, який детально і чітко спланує маршрут на основі переваг туристів, а в разі виникнення проблем або непорозумінь з місцевими жителями, допоможе вийти з неприємної ситуації.

Вартість групових турів

Коли мова йде про формування ціни за груповий тур, необхідно пам'ятати, що в першу чергу на вартість таких подорожей впливає кількість людей, що виявили бажання приєднатися до групи туристів. Друге — звернути увагу варто на сезон, під час якого туристи збираються відвідати країну. І третє, що може істотно вплинути на вартість — тривалість перебування на території країни. Чим більше часу туристи проведуть в Ірані, тим дорожче обійдеться організація туру.