Авторські тури в Іран

Іран

Іран — колись колиска для великої та могутньої Перської імперії, яка існувала протягом 5000 тис. років. Люди досі захоплюються колишньою потужністю і славою стародавньої держави, що і притягує туристів у дану країну. Її пам'ятки входять у топ-10 найпопулярніших серед туристів, а природні умови створюють справжній ажіотаж серед іноземних мандрівників. Допомогти відкрити світ дивної ісламської держави з тисячолітньою історією і неймовірнлю культурною спадщиною зможуть авторські тури до Ірану, завдяки яким туристи мають можливість відвідати найвіддаленіші та маловідомі пам'ятки, куди рідко ступає нога іноземців. Держава активно стимулює розвиток туристичної інфраструктури, тим самим створюючи комфортні умови для туристів. Потрапляючи в Іран, мандрівників захоплює атмосфера древніх міст, побудованих на основі традицій стародавніх персів; своєю неймовірною красою ваблять величні палаци шахів, просторі площі міст і чарівних куполів мечетей, виконаних у стилі мозаїки. Культура і традиції іранського народу нікого не залишать байдужим, змушуючи перейнятися тим життям, яке проживає місцеве населення щоденною. Серед усіх пам'яток, особливої ​​уваги заслуговують легендарний палац Ардашира, святе місце мечеть Джамкаран, величезна площа Імама, колишня столиця Персії під час правління Кіра II Пасаргади.

Переваги авторських турів

Авторські тури мають свої особливості, які суттєво впливають на якість і комфорт подорожі. Перша така особливість — надання компанією або турфірмою цілодобової підтримки та допомоги при виникненні різних проблем. Далі варто сказати про організацію самого подорожі, адже програма маршруту складається досвідченими гідами, що спеціалізуються на поїздках до Ірану, на основі побажань туристів. Вам не потрібно буде відвідувати різні місця, які й близько не стоять у списку «цікавих». Також, мандрівники зможуть відкрити для себе маловідомі пам'ятки, які рідко включають туроператори в стандартних турах. І останнє, про що не можна не згадати — право туристів коригувати маршрут подорожі, що робить тур більш гнучким і захопливим.

Як вибрати авторський тур до Ірану?

Правильно обраний тур гарантує те, що час, проведений в країні, не буде витрачено даремно. Для цього, туристам потрібно перед пошуком відповідного туру, ознайомиться з базовою інформацією про обраний туристичний напрямок. Далі ми рекомендуємо окреслити приблизний список пам'яток, який хотілося б відвідати, після чого озвучити свої бажання та уподобання досвідченому гідові. Потім персонал почне пошук варіантів подорожі, створить можливі маршрути та складе план подорожі, пізніше представивши їх туристам для затвердження.