Групові тури в Японію

Японія на цвітіння сакури 4 квітня — 12 квітня 2023
Фотозвіти
Групові тури — що очікувати від поїздки?

Японія здається такою ніжною і такою таємничою. Саме сюди прагне потрапити величезна кількість людей, щоб на власні побачити, як стародавні традиції великого народу гармонійно поєднуються і доповнюються сучасними технологіями. Групові тури в Японію допоможуть вам відкрити для себе острівну державу, пізнати її таємниці, побачити спадщину легендарних самураїв, зануритися в дивовижний світ неймовірної природи і не менш унікальних пам'яток. Тут ви зможете побачити, як навпроти тисячолітньої пагоди розташовується величезний хмарочос, де унікальна архітектура відображає ті великі звичаї японського народу, що виділяють їх серед інших. Разом зі своїми друзями і сім'єю рушайте в груповий тур, щоб зарядитися позитивними емоціями, враженнями. На вас чекає величезна кількість приголомшливих природних комплексів, дивовижні храми, замки, архітектурні пам'ятки, краса підводного світу, найкращі курорти і незабутній відпочинок. Пошукайте слід найвідданіших воїнів разом завдяки груповим турам до Японії.

Переваги екскурсійного туру в Японію

Екскурсійні тури мають ряд переваг, оскільки вам не потрібно буде морочитися з організацією поїздки. Найчастіше екскурсії дозволяють побачити якомога більше дивовижних і неповторних пам'яток, тому такі тури рекомендується новачкам. Екскурсійна програма дуже насичена, дозволяє повною мірою насолодитися красою цієї унікальної країни. Вам вдасться побувати на священній горі Фудзі, в чарівному місті Токіо, дослідити архітектуру чорного Мацумото, познайомитися з передовими технологічними розробками в музеї Мірайкан.

Авторські тури в Японію

Японія вражає кількістю різних пам'яток, які мають свої особливості. Розкрити весь потенціал і красу поїздки до країни сонця, що сходить, допоможе авторська програма подорожі. Завдяки авторським турам ви матимете можливість відвідати найбільш незвичайні і маловідомі пам'ятки, куди не часто потрапляють іноземні туристи. Досвідчений гід, який супроводжуватиме вас під час подорожі, відкриє дивовижні таємниці, показавши найбільш легендарні місця, де колись жили знамениті на весь світ самураї. При цьому авторська програма дозволяє поєднувати екскурсії з відпочинком на пляжних і гірськолижних курортах, а в перервах між ними мати час на спостереження за надзвичайно красивим цвітінням сакури.