Тури на травневі в Японію

Японія на цвітіння сакури 4 квітня — 12 квітня 2023
Фотозвіти
Японія

До сих пір відкладаєте довгоочікувану подорож до Східної Азії без особливих на те причин? Саме час подумати про власні вподобання і вибрати розважальну програму на майбутні вихідні дні. Відпочинок на травневі в Японії — прекрасний спосіб не лише з користю провести заслужені вихідні і відновити сили за невеликий період часу, а й відвідати знамениту острівну державу, населення якої відоме працьовитістю, відданістю, щирістю, а також умінням гармонійно поєднувати культурну спадщину стародавніх предків із сучасними технологіями. Японія вдало розташувалася на території архіпелагу, що складається з 6852 островів звгвльною площею 377 972 км2, тому мандрівникам буде де розгулятися і що подивитися. Країна може похвалитися шикарними умовами для культурного і міського туризму, чарівними природними комплексами, пейзажами і пам'ятками, а також неймовірною архітектурою часів легендарних самураїв, відомих своєю відданістю і бойовими навичками. Завдяки політиці ізоляції, що тривала до 1854 року, і дбайливого ставлення японців до власних традицій і звичаїв, державі вдалося зберегти 80% головних визначних пам'яток і мальовничих місць, побачити які зобов'язаний кожен турист, який відвідав чудову країну сонця, що сходить. 

Чим зайнятися в Японії під час травневих свят?

Японія — це та країна, яка здатна догодити навіть найбільш вимогливому і вибагливому туристу, оскільки розмаїття пам'яток як природного, так і рукотворного походження, справді вражає. Також держава готова надати мандрівникам унікальні туристичні можливості, пов'язані з відвідуванням пляжних і гірськолижних курортів, організацією екскурсій містами і природними комплексами, поїздками до розважальних центрів та тематичних парків. У будь-якому випадку, вирушивши до Японії, туристам просто необхідно побувати в Токіо, який вважається головною визначною пам'яткою навіть для японців. Тут можна побачити футуристичні райони, сучасні хмарочоси, ділові центри, старовинні споруди, а також відвідати розташований неподалік від міста Діснейленд, відкритий в 1938 році. Далі в черзі Кіото, який вважається культурним та історичним центром держави. Не можна забувати і про природу, якою щедро обдарована Японія. Серед природних визначних пам'яток варто виділити візитну картку країни вулкан Фудзіяма висотою в 3776 метрів, створений ченцем бамбуковий гай Арасіяма, гору Коя-сан, національний парк Тубу-сангак. Крім цього, на території Японії туристи можуть відпочити на першокласних пляжних курортах Окінави, Кераме і Дзама, а також на гірськолижних курортах Нагано, Фурано і Хоккайдо. Ну звичайно ж, ближче познайомитися із знаменитою традицією милування квітами «ханамі» і традиційним побутом японців туристам вдасться в Сіракава-го і Гокаяма.

Вартість турів у Японію на травневі свята

Вартість організації поїздки завжди цікавила туристів. Щодо відвідин Японії під час травневих свят, то однозначної відповіді бути не може. На формування ціни на тур впливає відразу кілька факторів, серед яких варто виділити вид туру, програму і маршрут подорожі, кількість туристів, які виявили бажання приєднатися і умови проживання в країні. Також не варто забувати про те, що на вартість можуть вплинути сезонні особливості, враховуючи які, мандрівники зможуть заощадити.