Авторські тури в Японію

Японія на цвітіння сакури квітень 2023
Фотозвіти
Японія

Дивовижний край неперевершених і вірних воїнів, чиї життя були покриті легендами, що носять горде ім'я «самурай». Саме так можна описати народ країни сонця, що сходить, — Японії. Територія країни — це архіпелаг із 6852 островів, найбільшими з яких є Хонсю, Сікоку, Кюсю і Хоккайдо. Незважаючи на технологічний прогрес та активний розвиток японських технологій, населення дбайливо і трепетно ​​ставиться до своєї культури і традицій, а тому старанно намагаються поєднати минуле з майбутнім, що у них чудово виходить. На території держави туристи зможуть неодноразово зустріти дзеркальний хмарочос навпроти старої пагоди, сучасні п'ятизіркові готелі навпроти Рекані — невеликих готелів, виконаних у традиційному японському стилі, універсальні SPA центри та салони навпроти національних бань офуро. Допомогти розібратися в стародавніх і загадкових традиціях і неймовірній культурній спадщині країни зможуть авторські тури в Японію, які здатні перевернути свідомість туристів і заново відкрити для них цю таємничу країну. Крім цього, на туристів чекає неймовірна подорож унікальними пам'ятками архітектури: всесвітньо відомому «Золотим Павільйоном», Імператорським палацом, древніми храмами, Замком у Осаці. Також мандрівники зможуть помилуватися пейзажами Сада Хаппо-ен, гори Фудзіяма, острова Ісігакі, дослідити бамбуковий гай Арасіяма, створений древнім ченцем.

Особливості авторських турів у Японію

Авторські тури — це своєрідна подорож, що допомагає глибше зануритися в традицію і культуру країни, якою туристи подорожують. Тому першою і головною перевагою подорожі за програмою авторського туру є унікальний маршрут, складений професійним гідом, який неодноразово відвідував країну і досконало знає Японію. Гід допоможе скласти маршрут таким чином, щоб кожна хвилина подорожі була розписана, а дорогоцінний час туру не витрачався марно. Друга перевага — постійний супровід гідом і цілодобова підтримка у вирішення питань і труднощів, що виникли в дорозі. Також авторські тури пропонують мандрівникам можливість відвідати віддалені і маловідомі пам'ятки, куди не потрапляють туристи, які обрали стандартні тури. 

Правильно вибираємо авторський тур в Японію

Правильний підхід до вибору програми подорожі дозволить провести час незабутньо, тому потрібно відповідально поставитися до цього питання. Перед початком пошуку туру ми рекомендуємо коротко ознайомитися з основними умовами подорожі Японією, щоб розуміти, який саме тур вибирати. Потім свої побажання і вподобання озвучити гідові або ж ппрацівникові турфірми, щоб персонал міг почати складати приблизний план подорожі. Далі туристам запропонують доступні варіанти маршрутів і повний список пам'яток, із яких потрібно вибрати той, що найбільше підходить.