Авторські тури на Мадагаскар

Фотозвіти
Мадагаскар

Швидше за все, кожна друга людина дізналася про цю острівну державу завдяки знаменитому мультфільму, після чого на власні очі хотіла побачити неповторну красу незайманої дикої природи. Відкрити світ мальовничих природних пейзажів і екзотичних представників тваринного світу допоможуть авторські тури на Мадагаскар — справжній рай для любителів активного відпочинку і незабутніх пригод. Розташувавшись поблизу Африки, острів площею 587 040 км2, довжиною і шириною в 1600 і 600 км відповідно. По суті, Мадагаскар — це величезний заповідник, який став місцем проживання для тисячі рідкісних видів флори і фауни, 80% яких не можна зустріти де-небудь в іншому місці. Острів є відмінним туристичним напрямком для любителів активного способу життя та шукачів чарівних місць. Кількість туристичних і екскурсійних маршрутів національними заповідниками острова величезна, тому кожен мандрівник зможе знайти щось, що припаде йому до душі. Батьківщина вимерлих вулканів, колоритних піщаних пляжів, захованих у листі бухт, коралових рифів і величезних баобабів — саме так описують мандрівники величний острів Мадагаскар. Варто відвідати неперевершену столицю Антананаріву, оточену природними пам'ятками, легендарний палац «Andafiavaratra Palace», що служив резиденцією прем'єр-міністра в 19 столітті, палац Рува, розташований на горі Аналаманга.

Переваги авторських турів на Мадагаскар

Переважно всі авторські тури та маршрути мають свої особливості, і авторські подорожі Мадагаскаром не виняток. Головною перевагою таких турів є супровід туристичної групи досвідченим гідом, який прекрасно знає острів і досконально вивчив екскурсійні маршрути. При виникненні будь-яких неприємностей або проблем, гіди відразу намагаються вирішити питання і відновити комфортну подорож. Другий момент — можливість коригування маршруту туру за бажанням туристів. Мандрівникам достатньо сказати гідові про свої побажання та вподобання, після чого гідом буде розроблений новий маршрут, який відповідає вимогам клієнтів. І завершення, завдяки авторським турам, туристи мають можливість більш детально і поглиблено досліджувати острів, ближче познайомитися з традиціями і культурою місцевих жителів, а також дізнатися історію становлення держави їз перших вуст.

Вибираємо авторський тур на Мадагаскар

Запорука успішної подорожі — правильно обраний тур і маршрут. Для цього всім туристам рекомендується заздалегідь ознайомитися з базовою інформацією про обраний туристичний напрямок, а також скласти список пам'яток, відвідування яких є обов'язковим. Потім слід звернутися до гіда, який організовує подорожі на Мадагаскар, і розповісти про свої побажання та вподобання, щоб гід зміг знайти підходящі варіанти і скласти правильний маршрут подорожі.