Тури на травневі на Маврикій

Фотозвіти
Маврикій

Мрієте про нестандартний і неординарний відпочинок в оточенні чарівною природи і екзотичних пляжів з високим рівнем обслуговування та інфраструктурою? Будь-яка примха і бажання туриста здійсненні, якщо мова йде про невелику загублену в Індійському океані острівну державу Маврикій, яка розташована в 900 км від Мадагаскару. Ця республіка з площею в 2040 км2 вабить мандрівників заспокійливими природними пейзажами, рідкісними представниками тваринного і рослинного світу, приголомшливими пляжними комплексами, побувати на яких необхідно кожній людині хоча б раз у житті. М'який і приємний клімат, навколо цукрова тростина, що покриває 45% території острова, і пальми, пляжі з тонким прошарком теплого білого піску — що може бути краще? Відпочинок на травневі на Маврикій відкриє туристам неймовірні краси дикої природи і найбагатшого підводного світу з різноманітністю морських представників, що мешкають на дні океану, познайомитися з якими мандрівники зможуть в будь-який момент. Не пропустіть шанс побувати на такому віддаленому куточку планети, і насолодитися незабутнім відпочинком, зарядитися позитивними емоціями та енергією на наступний рік.

Чим зайнятися на Маврикії під час травневих свят?

Що ж, як було сказано раніше, головне причина прибуття туристів на Маврикій — це повноцінний пляжний відпочинок. Сюди входять не лише білосніжні пляжі, але і різні розваги і послуги, що надаються на узбережжі. До них варто віднести нестандартну риболовлю, популярний на острові вид спорту серфінг, ознайомлювальний і напівпрофесійний дайвінг, а також вечірню програму із запальними танцями та охолоджувальними напоями на будь-який смак. Також обов'язково варто організувати екскурсії островом з оглядом головних природних пам'яток і пішими прогулянками недоторканими тропічними міні-лісами, що приховують 700 видів представників місцевої флори. З рукотворних пам'яток головний інтерес представляє мис Кап-Малере, де розташована незвичайна і невелика церква Нотр-Дам-Оксільятріс. Ще однією зупинкою туриста, який вирішив побувати на Маврикії, повинна стати екстравагантне поселення під назвою Тріоле, на території якого розташований знаменитий індуїстський храм Махесварнатх-Шивала. І останньою пам'яткою мандрівника, який бажає ближче познайомитися з культурою і архітектурою держави, має бути жваве місто Роз-Хілл, що представляє головний центр країни. Тут туристи можуть ознайомитися з будівлями, виконаними в колоніальному стилі, а також побачити безліч коледжів та маврикійський Університет. 

Ціни на тури на травневі свята

Вартість поїздки завжди цікавила туристів будь-якого рівня достатку, тому зараз ми постараємося розібратися, з яких критеріїв формується ціна на тури під час травневих свят. В першу чергу, вартість подорожі буде залежати від обраного туристом виду туру. Далі варто звернути увагу на туристичну програму і маршрут, а також на вартість готелю і авіаперельоту. І останнє, що може вплинути на ціну за тур — це сезон. Саме від нього відштовхуються турфірми, організовуючи поїздку в ту чи іншу країну.