Авторські тури на Маврикій

Фотозвіти
Маврикій

Попри невелику площу, яка становить всього 1865 км2, острівна держава Республіка Маврикій займає передові місця серед популярних туристичних напрямків. Острів розташований на південно-західній частині Індійського океану, неподалік від Мадагаскару, через що отримав жартівливе прізвисько «зірка Індійського океану». Авторські тури на Маврикій допоможуть туристам розкрити найкращі риси цієї держави, покажуть неймовірні пейзажі та природні пам'ятки. Туристи не зможуть знайти кращих умов для пляжного відпочинку, ніж на острові. Країна рік у рік вживає всіх необхідних заходів, розвиваючи пляжну інфраструктуру, щоб гості могли відчувати комфорт і райську насолоду. Неймовірні пляжні масиви з білосніжним піском, спеціальні зони відпочинку для туристів, дивовижної краси підводний світ, рідкісні представники флори і фауни — все це дозволяє мандрівникам відпочити від тяжкості і суєти мегаполісів, а також від щоденної рутини. Крім пляжного відпочинку, туристи можуть спробувати себе у дайвінгу, серфінгу, екотуризму, морській риболовлі, гольфі, тенісі, велосипедних прогулянках, парашутному спорті. Крім активного відпочинку, туристам пропонується здійснити екскурсії та досліджувати дивовижні ліси, повністю покривають площу острова, а також гірські масиви, що утворилися під час виникнення острова.

Переваги авторських турів

Навіть попри те, що більшою мірою на Маврикій вирушають заради неперевершеного пляжного острова, авторські тури допоможуть зробити подорож більш насиченою і динамічною. Завдяки авторському туру, туристи зможуть скористатися послугами досвідченого гіда, який буде супроводжувати групу протягом усього туру, і допомагати у розв'язанні проблем, що виникли під час подорожі. Також, маршрут туру буде складено виключно під потреби мандрівників, ґрунтуючись на їхніх побажання та вподобання. Ніяких зайвих і нудних екскурсій. Авторські тури — спосіб вичавити максимум із поїздки за мінімальний час. Також у будь-який момент маршрут подорожі можно буде коригувати залежно від погодних умов або побажань туристів. І останнє, що дозволяє зробити авторський тур — заново відкрити для себе світ дикої природи, комбінуючи пляжний відпочинок з дослідженням гірських масивів і лісових стежок, а також побувати в тих місцях, куди рідко потрапляють люди, які прибули на Маврикій за стандартним туром.

Як вибрати тур на Маврикій?

До вибору авторського туру завжди потрібно підходити максимально практично, оскільки від цього і залежить якість подорожі. Для цього перед тим, як звернутися до турфірми або компанії, клієнтам рекомендується ознайомитися з базовою інформацією про обраний туристичний напрямок і визначити, які пам'ятки хотілося б відвідати обов'язково. Після цього клієнтам потрібно зв'язатися з гідом, який організовує тури на Маврикій, і повідомити свої побажання та вподобання, щоб гід зміг скласти відповідну до ваших потреб і програму туру.