Авторські тури в М'янму

Подорож до М'янми за авторською програмою

По-справжньому загадкова і таємнича країна М'янма — справжній рай для тих, хто хоче відкрити філософію буддизму, відвідати найдавніші храми та пам'ятки країни, насолодитися приголомшливими природними пейзажами. Авторський тур до М'янми — це відмінний спосіб провести свою відпустку, при цьому зануритися в абсолютно інший світ, не схожий на інші. Туристам надається унікальна можливість пройти оригінальними, незвичайними маршрутами, які кардинально відрізняються від стандартних поїздок більшості туроператорів. Вас чекає незвичайної краси природні ландшафти, унікальна архітектура будівель, місто тисячі храмів Баган, неймовірний храм Шведагон, пагода Кутодо, знаменита вершина Холм Мандалай і ще безліч інших дивовижних місць, зібраних в одному турі. Авторські тури дозволяють туристам побачити країну з іншого боку, відвідати найвіддаленіші маловідомі куточки, дізнатися якомога більше про культуру, традиції місцевих жителів, відвідуючи віддалені міста, села і безпосередньо спілкуючись з населенням.

Особливість авторської подорожі по М'янмі

Головною особливістю авторського туру є його унікальність. Маршрут складається конкретно відповідно до вподобань і побажань туристів, роблячи його максимально цікавим і комфортним для всіх учасників поїздки. Поїздка до М'янми за авторською програмою дозволяє вибирати серед величезної кількості варіантом саме те, що більше до душі. Плюсом є постійний супровід групи професійним досвідченим гідом, здатним у будь-який момент підлаштуватися під учасників, допомогти і підказати туристам, куди найкраще вирушити. Крім супроводу, гід завжди може розповісти цікаві історії пов'язані з конкретними пам'ятками, а також провести найприголомшливішими місцями і стежками, недоступними в стандартних турах.

Як підібрати авторський тур

Щоб добре провести відпустку, необхідно правильно підібрати тур. Перед поїздкою рекомендуємо ознайомитися з усіма можливими варіантами, щоб мати уявлення про доступні маршрути. Обов'язково проконсультуйтеся з туроператором, розповівши про свої уподобання і побажаннях, підібравши максимально відповідний тур. Важливим питанням є вибір гіда. Локальні гіди вважаються пріоритетними, оскільки вони знаходяться безпосередньо в країні, володіючи великим набором знань про даний край.