Групові тури в Намібію

Фотозвіти
Намібія

Вабить унікальна африканська екзотика, повна неймовірних природних комплексів і пейзажів? Хотіли б побувати в дивовижному куточку планети, де зустрічаються 2 величні стихії — вода і пісок? Саме час подумати про подорож до Намібії — держави в південній частині Африканського континенту, що займає площу 824,3 км2. Тут туристів чекає неймовірний масив найкрасивіших природних пам'яток, величезна кількість рідкісних представників місцевої флори й фауни, а також мальовнича і самобутня культура та традиції місцевого населення. Однак, з огляду на минулі події, які стрясали державу, багато туристів відмовляються від ідеї їхати в Намібію поодинці. Розв'язати цю проблему покликані групові тури до Намібії, завдяки яким мандрівники зможуть швидко знайти братів по духу та однодумців, охочих відвідати цей загадковий куточок. Туристам належить на власні очі побачити місце поховання безлічі кораблів під назвою Берег Скелетів, прогулятися по пустелі Наміб, вік якої вчені оцінюють у 60-80 млн років, відвідати мальовничі національні природні парки та заповідники, а також оглянути каньйон Фіш-Рівер, довжиною в 160 км і шириною 28 км.

Які особливості групових турів?

Вибираючи формат групової подорожі, туристи обов'язково повинні вивчити її особливості. Перша особливість групових турів — супровід туристів досвідченим гідом, який спеціалізується на організації подорожей за обраним напрямком і досконало знає країну. Далі мандрівники повинні розуміти, що вирушаючи в груповий тур, не можна в будь-який момент змінити програму поїздки без згоди інших членів. Якщо ж ідею зміни маршруту не підтримають інші туристи, доведеться дотримуватися встановленого раніше плану. І останнє: програми та маршрути групових турів детально і докладно розписуються, комбінуючи різні види відпочинку і туризму. Такий підхід дозволяє туристам не витрачати дарма час перебування в країні, відвідавши якомога більше пам'яток.

Як формується ціна на груповий тур у Намібію?

Коли мова заходить про вартість групових турів, дуже важливо розуміти, що на ціну такої подорожі може впливати відразу кілька факторів. Найбільше вартість групового туру залежить від кількості людей, які хочуть вирушити в подорож. Чим більше туристів будуть готові поїхати до Намібії, тим дешевше обійдеться тур для інших учасників. Другий момент — вартість може залежати від обраного сезону для подорожі, а також від запланованої кількості днів перебування в країні.