Авторські тури в Намібію

Фотозвіти
Подорож до Намібії

Втомилися від міського шуму і хочете відволіктися від повсякденної рутини, подорожуючи світом? Із цим завданням впораються авторські тури в Намібію — країну екзотичних пейзажів і неймовірних природних пам'яток, які змушують серце битися частіше. Тут кожен третій турист шукає спокій і умиротворення, якого він довго потребував під час важких трудових буднів. Намібія — це країна, де мандрівники можуть на власні очі спостерігати неймовірне видовище зустрічі двох стихій: пустелі й океану. Туристи не зможуть знайти кращого місця в Африці, щоб познайомитися з найбагатшим тваринним і рослинним світом разом із великою кількістю сонячних днів. Країна надає мандрівникам можливість відвідати національний парк, іменований Берегом скелетів; чарівну пустелю Наміб, вік якої оцінюється вченими в 60-80 млн. років; національний парк Етоша, здатний порадувати туристів унікальними представниками місцевої флори і фауни; 2-й за величиною в крахні каньйон Фіш-Рівер. Навіть не дивлячись на те, що в минулому держава пережила важкі часи, вона, як і раніше, залишається 1-ю за кількістю природних ресурсів, завдяки яким влада активно розвиває туристичну інфраструктуру, заманюючи якомога більше туристів відвідати Намібію. Саме час оцінити всі принади дивного пляжного відпочинку, поєднаного з переглядом унікальних природних ландшафтів, відвідавши країну у авторському турі.

Переваги авторських турів у Намібію

Кожен із видів турів та подорожей має свої винятки, і авторські тури теж. Перш за все, завдяки авторським турам, туристи мають можливість відвідати найкращі і найпопулярніші визначні пам'ятки країни за унікальним маршрутом, складеним спеціально під певні вимоги мандрівників. Увесь час, проведений на території країни, розписується буквально погодинно, тому туристи завжди будуть знати, як і де їм можна провести вільний час із користю. Друга перевага — це цілодобова підтримка і допомога у вирішення проблем і питань, що виникли під час туру. Третє — це супровід досвідченого гіда, який за необхідності в будь-який момент може скоригувати маршрут відповідно до побажань і вподобань клієнтів. І останнє — можливість відвідати маловідомі пам'ятки, що не входять до списоку стандартних турів і програм подорожей.

Вибираємо авторський тур

Щодо вибору авторського туру, то тут все залежить виключно від клієнтів. Саме ви вирішуєте, якою буде подорож. Для цього туристам потрібно чітко описати гідові або консультанту турфірми свої побажання, а також повідомити, які пам'ятки вони хочуть відвідати обов'язково, після чого працівники фірми почнуть складати програму туру. Потім із запропонованих варіантів, зможете вибрати відповідний за всіма параметрами тур.