Групові тури в Непал

Реалізовано Непал: Гімалаї та джунглі Чітвана 21 листопада — 1 грудня 2022
Фотозвіти
Групові тури — що очікувати від поїздки?

Шукаєте місце, де разом зі своїми близькими друзями, родиною чи просто хорошими знайомими можете незабутньо провести час, звільнившись від негативу і шуму великих міст? Групові тури в Непал — це дивовижна можливість відвідати одну з найкращих країн для гірського туризму. Цей неймовірний край знаменитий своїми чудовими гірськими ландшафтами і пейзажами, спокоєм і гармонією, яка панує на всій території країни. Саме сюди вирушає безліч людей, охочих пізнати себе і свої глибинні цінності. Разом із групою туристів відвідайте найбільш таємничі і загадкові місця, оцініть усю красу неймовірних природних комплексів, парків і заповідників, унікальних пам'яток духовної столиці світу. Всі найбільші таємниці людського буття приховані тут, і у вашої групи буде можливість їх відкрити. Безліч захопливих пригод, море позитивних емоцій і незабутніх вражень — ось що варто очікувати від поїздки до Непалу.

Перевага екскурсійного туру в Непал

Екскурсійні тури в Непал можуть значно спростити туристам завдання пошуку пам'яток, оскільки екскурсійна програма передбачає відвідування найпопулярніших місць у країні. Це дає величезну перевагу та економить багато часу, адже екскурсії складаються так, щоб здивувати туристів, показавши їм неймовірні та дивовижні пам'ятки, розташовані на території країни. Сюди може входити як прогулянка і підкорення дивовижних Гімалаїв, відвідування національного заповідника «Читван», так і вивчення культури та архітектури країни завдяки відвідуванню священних місць Сваямбунатх, Боднатх, небесної столиці Катманду.

Авторські тури в Непал

Хочете пізнати таємниці своєї свідомості, відкривши максимум своїх можливостей? Авторські програми подорожей Непалом допоможуть Вам відкрити всі таємниці та загадки давньої філософії буддизму, провівши Вас стежками, де народився і жив великий пророк Будда. Також авторські тури до Непалу надають можливість туристам своїми очима побачити всю красу місцевої природи, познайомитися з унікальними представниками флори та фауни. Маршрут буде складено на основі Ваших побажань, що дозволить зробити подорож у декілька разів цікавіше. Відкрийте для себе містичний світ стародавнього Непалу разом з авторськими турами.