Тури на Новий рік в Аргентину

Фотозвіти
Відпочинок в Аргентині на Новий рік

Всі ми звикли до зустрічі новорічних свят разом з ялинкою, снігом, морозами. Зламати цей стереотип і відкрити зовсім інший світ теплих новорічних вечірок допоможе тур на Новий рік в Аргентину. Приготуйтеся зануритися в неймовірну атмосферу грандіозних вечірок і карнавалів, запального танцю танго і масштабних гулянь з феєрверками, бенгальськими вогнями від заходу до світанку. Зустрівши дане свято в Аргентині, Ви назавжди зміните уявлення про те, як потрібно зустрічати Новий рік. Туристам пропонують ближче познайомитися з традиціями та культурою місцевих жителів, побачити та взяти участь у масштабних гуляннях молоді, подивитися відзначення свята в колі рідних, близьких — все це доступно завдяки новорічним турам в дивовижну країну — Аргентину. Така подорож не залишить нікого байдужим, подарувавши можливість відвідати країну в пік народних гулянь, свят, показавши Аргентину з іншого боку.

Як проводять новорічні свята в Аргентині?

Святкування Нового року в Аргентині прийнято починати ще на початку грудня. Перш за все люди піклуються про інтер'єр і покупку новорічної ялинки з різноманітними іграшками. Характерним є прикрашання ялинки у строгому стилі, використовуючи всього лише два, максимум три кольори. Хоч Новий рік і не вважається важливим святом, в цей день вулиці та заклади переповнені людьми. На початку свята велика половина місцевих жителів намагається якомога більше провести часу з батьками, сім'єю, приділяючи їм свою увагу. Після сімейної вечері молодша половина населення вирушає на вулиці, демонструючи свої вміння і бажання розважатися. Новорічні вечірки в Аргентині вражають масштабом, розмахом, помпезністю, тому всім туристам рекомендується відвідати хоча б одну з них. Аргентинці не вітають велику кількість їжі, при цьому обов'язковим атрибутом святкування є яловичина.

Де найкраще зустріти Новий рік в Аргентині?

Немає кращого місця в Аргентині для зустрічі новорічних свят, ніж столиця країни — Буенос-Айрес. Неповторна унікальна архітектура, захопливе танго-шоу, неймовірний життєвий ритм, відкриття і чуйні люди зроблять новорічний вечір незабутнім. Вартість подорожі на Новий рік в Аргентину практично не відрізняється від звичайної вартості, тому не потрібно переживати про великі матеріальні витрати. Ціна на путівку залежить від обраного туроператора, перельоту і готелю.