Тури на Новий рік в Австралію

Австралія листопад 2023
Фотозвіти
Відпочинок в Австралії на Новий рік

Багато людей з нетерпінням чекають і готуються до приходу новорічних свят, щоб отримати той заряд емоцій і враження, якого не вистачає нам протягом року. Тур на новий рік в Австралії може підняти настрій, помноживши всі очікування від майбутніх свят. Створіть справжню святкову атмосферу, відправившись у незабутню подорож в інший кінець світу. Дізнайтеся, як можна святкувати Новий рік без снігу і ялинки, провівши ці чудові дні на розкішних курортних пляжах Австралійського узбережжя, попиваючи улюблений коктейль і заряджаючись позитивною енергією. Нехай теплий вітер і білосніжний пісок покажуть усі можливості відпочинку в Австралії, зробивши новорічні свята кращими в Вашому житті. Нічна дискотека, запальна музика, безліч різнокольорових вогнів і пляжна інфраструктура зроблять все, щоб новорічна ніч вдалася на славу.

Як проводять новорічні свята в Австралії?

Плюсова погода та відсутність снігу не заважає проведення заходів. Святкування Нового року в Австралії відбувається дуже голосно, з розмахом. Масштабами та помпезністю вражають новорічні вечірки в Австралії, куди рекомендується вирушити всім туристам, які потрапили в країну в цей період. Відчуйте легкий, теплий, морський бриз, побувавши на одній з найграндіозніших вечірок. Туристи та всі охочі можуть скористатися спеціальними новорічними пропозиціями на одному з островів, що передбачає вечерю, розважальну програму, незабутній салют, приголомшливу дискотеку. Кращими серед островів є Шарк, Кларк, Гоут, що знаходяться в затоці неподалік від Сіднея. Після вечірок завжди можна відправитися на найрізноманітніші екскурсії, здатні відкрити туристу загадковий австралійський край.

Де найкраще зустріти Новий рік в Австралії?

Країна багата на різноманітні дивовижні місця, пам'ятки, де можна чудово провести час. Австралійці найбільше воліють провести новорічну ніч у Сіднеї на вечірці Luna Park's Harbour Party, Мельбурні або в столиці Канберрі, де розташований знаменитий парк Вікторія. Вартість подорожі на Новий рік в Австралії не перевищує звичайної вартості, ціна на путівку коливається в залежності від обраного місця проведення свята, кількості днів проведених в країні, обраного маршруту, кількості людей.