Тури на Новий рік у Болівію

Фотозвіти
Відпочинок у Болівії на Новий рік

Новорічний настрій вже витає в повітрі, а ви до сих пір не визначилися, як будете відзначати прийдешнє свято? Пропонуємо до вашої увазги унікальну можливість урізноманітнити повсякденне життя і вирушити в захопливу подорож до абсолютно іншого світу з дивовижними традиціями. Тур на Новий рік у Болівію допоможе відволіктися від звичних нам народних гулянь із застіллям, шумом і хороводами навколо ялинки, ближче познайомившись з культурою стародавнього народу. Вирушивши на Новий рік до Болівії, туристи можуть здобути справді незвичайний досвід, на власні очі побачивши як живуть індіанські племена. Надзвичайної краси природні ландшафти, дивовижна архітектура і незвичайні традиції проведення новорічних свят здатні зробити подорож по-справжньому незабутньою. Організуйте поїздку до країни разом зі своєю сім'єю або компанією близьких друзів, отримавши безліч позитивних емоцій і незабутніх вражень.

Як проводять новорічні свята в Болівії?

Новий рік вважається державним свято, святкування Нового року в Болівії кардинально відрізняється від звичної українцям програми. Місцеве індіанське населення відзначає свято в день зимового сонцестояння, а саме торжество має назву «Повернення сонця». Це свято є головним для чверті всього населення. Народності аймара збираються в найдавніших містах та історичних пам'ятках, щоб принести жертву богині Пачамама, провести церемонію подяки Матері Землі за участю аймарських священників, зробити прогноз на наступний рік. Для тих, хто не сильно цікавиться культурними звичаями та бажає провести свята в більш звичній обстановці, рекомендуємо відвідати новорічні вечірки в Болівії, організовані завдяки ініціативі молоді.

Де найкраще зустріти Новий рік у Болівії?

Якщо ви хочете поспостерігати за стародавніми традиціями корінного населення, тоді вам необхідно вирушити на територію унікальних археологічних пам'яток: Інкальяхта і Інкарагай. Більш традиційно для нашого народу новорічне свято можна зустріти на вулицях столиці Ла-Паса. Вартість подорожі на Новий рік до Болівії коливається в межах вартості стандартних поїздок, ціна на путівку залежить від рівня сервісу, обраного авіаоператора, кількості проведених днів у країні, кількості людей і обраної програми туру.