Тури на Новий рік у Бразилію

Фотозвіти
Відпочинок у Бразилії на Новий рік

Втомилися від новорічного привітання президента під бій звичних курантів, однотипного застілля, зимових холодів і святкової ялинки? Хочете спробувати щось нове та екстраординарне, урізноманітнивши святкові вихідні? Тур на Новий рік до Бразилії переверне Ваше розуміння того, як потрібно відзначати прихід нового календарного року. Туристів, які зважилися вирушити в даного роду поїздку, чекає захоплива подорож з унікальною розважальною програмою, здатна передати атмосферу та особливості дивовижної бразильської культури. Приготуйтеся до зовсім інших традицій святкування, адже сонячна Бразилія не звикла «нудьгувати». Новорічна подорож до Бразилії — це відмінний спосіб розвіятися, зарядитися енергією на наступний рік, отримати масу позитивних емоцій і вражень.

Як проводять новорічні свята в Бразилії?

З огляду на те, що новорічні свята в країні випадають під час сонця, спеки та бурхливих вечірок. Святкування Нового року в Бразилії проходить за зовсім іншою програмою, що дозволяють по-іншому поглянути на концепцію даного торжества. Всюди можна побачити безліч штучних ялин, прикрашених у традиційному бразильському стилі. Головна ялинка країни розташовується в Ріо-де-Жанейро. Місцеві жителі несуть до води два важливі атрибути, без яких не можна починати свято: жовті свічки та білі квіти. Після дотримання цієї традиції, починається найцікавіша частина свята — вечірка. Новорічні вечірки в Бразилії проводяться з таким масштабом і грандіозністю, які складно уявити. Сотні тисяч людей виходять на вулиці, щоб порухатися під запальні ритми музики, споглядаючи дивовижний святковий салют.

Де найкраще зустріти Новий рік у Бразилії?

Країна багата на різні неповторні місця, однак, коли мова йде про святкування Нового року, то столиці немає рівних. Попри це, головні вечірки та заходи проводяться на кращих курортних пляжах, серед яких можна виділити Копакабана, що збирає понад 3 мільйони людей щорічно напередодні свят. Вартість подорожі на Новий рік до Бразилії практично не відрізняється від поїздки в іншу пору року. Єдине що кількість авіарейсів, здатних доставити до країни обмежена, тому рекомендуємо купувати тур заздалегідь. Ціна на путівку залежить від місця проведення свят, обраного готелю і кількості днів.