Тури на Новий рік у Канаду

Фотозвіти
Канада

Напевно ви вже давно мріяли відвідати дивовижний куточок планети, який за правом вважається одним із головних символів свободи? Звичайно ж мова йде про Канаду — державу, що займає площу 9 985 000 км2 на території Північної Америки. Саме тут туристи зможуть незабутньо провести свої заслужені вихідні на кращих гірськолижних курортах або ж в унікальних національних парках і природних заповідниках. Тури на Новий рік у Канаду допоможуть мандрівникам позбутися старих стереотипів про святкування новорічного торжества і запропонують зануритися в абсолютно унікальний і неймовірний світ дикої природи, чарівних природних комплексів і пейзажів, рідкісних представників місцевої флори і фауни, дивного злиття культур із різних регіонів планети. Легендарний Ніагарський водоспад, понад 1000 найчистіших озер, скелясті гори і снігові вершини, неймовірна архітектура і тепла атмосфера канадських міст — усе це чекає на туристів, які зважилися вирушити в новорічну подорож до Канади. Мандрівникам в обов'язковому порядку варто відвідати національні парки Вуд-Баффало і Банф, прогулятися вулицями Оттави і Ванкувера, помилуватися будівлею Парламенту Канади, зведеною в 1860 році, побачити футуристичний Хабітат 67. 

Як святкують Новий рік у Канаді?

Оскільки канадці тісно переплетені культурними традиціями з американцями і англійцями, Новий рік у них прийнято зустрічати скромно і без особливої ​​метушні, на відміну від Різдва, яке святкується 25 грудня. 1 січня вони зустрічають у колі сім'ї і намагаються провести якомога більше часу разом із рідними і близькими людьми. Дуже не характерним для нашої країни є те, що канадці проводять новорічні свята не за столом, а на вулиці або ж організовують спеціальні новорічні вечірки. Головна площа найбільшого культурного центру країни Торонто прикрашається під тематику свята, в самому центрі площі встановлюється сцена, на якій до опівночі виступають популярні ведучі та артисти. Після цього свято триває на улюбленому місці кожного канадця — на ковзанці, де до ранку грає музика і тривають народні гуляння.

Де краще провести новорічні свята в Канаді?

Що стосується вибору проведення новорічної відпустки на території Канади, то тут варто звернути увагу на особисті побажання і вподобання. Якщо ж більше до душі веселі вечірки та гуляння до ранку, тоді варто вирушити до Ванкувера, Торонто або Оттави. Якщо ж хочете побродити національними парками і заповідниками, тоді рекомендуємо їхати в провінцію Альберта.