Тури на Новий рік у Чилі

Фотозвіти
Чилі

Хочете справжніх новорічних веселощів зі снігом і гірськолижними курортами? Як щодо того, аби поєднати пляжний відпочинок зі спусками на снігових вершинах, вирушивши в святкову подорож до унікальної і дивної країни, розташованої в південно-західній частині Південної Америки і яка займає площу 756 950 км2. Тури на Новий рік у Чилі — це можливість заново поглянути на неймовірної краси природні комплекси та пам'ятки, якими щедро наділена держава, а також спосіб поніжитися на висококласних пляжах, розташованих на березі Тихого океану. Кожен турист здатний знайти що-небудь до душі, адже Чилі не втомлюється дивувати прекрасними архітектурними спорудами, древніми будівлями і пам'ятниками, запаморочливими національними парками і заповідниками, самобутньою культурою і традиціями місцевого населення. Мандрівники зможуть зануритися в світ таємниць і загадок легендарного острова Пасхи, помилуватися пейзажами Місячної Долини, національного парку Лаука і ботанічного саду Вінья-дель-Мар. Крім цього, туристам доведеться познайомитися з мальовничим Сантьяго, вивчити занесений в список ЮНЕСКО Сьюелл, а також побачити нестандартне місто Вальпараїсо. 

Як святкують Новий рік у Чилі?

Різноманітність народів, що проживають на території держави, вплинула на створення безлічі унікальних традицій, пов'язаних зі святкуванням Нового року, який місцеві жителі відзначають у самий розпал тутешнього літа. Задовго до свят чилійці починають приготування, прикрашаючи будинки і вулиці. У великих містах, особливо в Сантьяго, відкриваються спеціалізовані базари, де продаються основні атрибути свят і різні новорічні й різдвяні товари. Під час новорічного застілля, на яке зазвичай скликають друзів, родичів і колег по роботі, на столі з'являються традиційні м'ясні страви разом з особливими видами чилійського вина. Особливою традицією чилійського народу можна назвати любов до вибору святкового вбрання. Чилійці вірять, що одяг коричневого кольору принесе в будинок кар'єрне зростання і достаток, а червоні шати — любов і взаєморозумінням між членами сім'ї. 

Куди вирушити під час новорічних свят у Чилі?

Що стосується вибору місця проведення відпустки на час святкування торжества, туристам рекомендується вибирати на свій розсуд на основі бажань і вподобань. Якщо ж мандрівникам хочеться побувати серед народних гулянь і більше дізнатися про місцеві звичаї і традиції — сміливо вирушайте в Сантьяго або Пуенте-Альто. Також популярним під час новорічних свят напрямком вважається острів Пасхи, доступний для туристів цілий рік.