Тури на Новий рік у Китай

Фотозвіти
Відпочинок у Китаї на Новий рік

На носі новорічні свята, а Ви так і не придумали як урізноманітнити заслужені вихідні? Тур на Новий рік в Китай дозволить зануритися в абсолютно інший світ загадкової та таємничої країни, з її унікальними традиціями, культурою, архітектурою, особливою філософією, величними пам'ятками, неповторними природними комплексами. Відвідайте одну з найдивовижніших країн під час новорічного торжества, відкривши для себе нові туристичні можливості та дивовижний край з розвагами на будь-який смак. Новорічний тур дозволить Вам незабутньо провести час, комбінуючи святкування, екскурсії та відпочинок на кращих курортах країни. Вас чекає безліч стародавніх монастирів, храмів, палаців, парків, заповідників, ну і звичайно особливі обряди, пов'язані зі святкуванням усіма улюбленого свята — Нового року.

Як проводять новорічні свята в Китаї?

Святкування Нового року в Китаї — це масштабні гуляння всього народу протягом майже цілого місяця. Китайський новий рік означає «Свято весни» і не має конкретної дати, тому торжество зазвичай відбувається в період з 21 січня по 21 лютого. Про традиційне для українців 1 січня тут і не знають. Для місцевого населення це сімейне свято, тому більшість китайців залишають міста і вирушають до своїх родин. Новорічні свята є основною можливістю для китайців, щоб подорожувати та досліджувати країну. Традиційно червоний колір вважають головним символом свята, двері будинків прикрашають червоним полотном з ієрогліфом «Фу», що в перекладі означає щастя. Китайці дарують практичні подарунки, корисні для адресата. Новорічний стіл може налічувати понад 20 страв, а головною розвагою місцевих жителів є феєрверки, без яких не обходяться новорічні свята.

Де найкраще зустріти Новий рік у Китаї?

Святкувати Новий рік у Китаї краще у великих містах і кращих курортах країни — в Пекіні або Шанхаї, на острові Хайнань, де для туристів доступний найкращий сервіс, прекрасно розвинена інфраструктура, здатна задовольнити будь-які потреби. Вартість подорожі на Новий рік в до Китаю починається від 800 доларів, ціна на путівку залежить від безлічі фактів. Найчастіше ціна залежить від кількості днів, на які розрахований тур, запланованих для відвідування пам'яток, обраного готелю, туроператора, кількості людей, що вирушають у поїздку.