Тури на Новий рік у Колумбію

Фотозвіти
Колумбія

Хочете незвичайних пригод, нових емоцій і незабутніх вражень? Втомилися від щорічного святкування новорічного торжества за банальним сценарієм? Як щодо занурення у дивовижний і загадковий світ суміші декількох культур, що утворють державау під назвою Колумбія? Тури на Новий рік у Колумбію дозволять туристам урізноманітнити сірі будні і відкрити неймовірний і незвіданий світ із величезною кількістю першокласних курортів і чарівними природними комплексами, пейзажами і пам'ятками. Погана слава, прищеплена державі, яка займає площу 1 142 000 км2, завдяки легендарному Пабло Ескобару, вже давно не лякає туристів, які мріють відвідати Колумбію. Сюди, перш за все, їдуть, щоб насолодитися райським пляжним відпочинком на островах Картахени і Росаріо, вивчити унікальні експонати в тематичних музеях, які розкажуть туристам про культуру, традиції та історію країни, а також прогулятися національними парками Тайрона і Лос-Невадос, де туристи зможуть на власні очі побачити рідкісних представників місцевої флори і фауни. Крім цього, на мандрівників чекає з розпростертими обіймами велична Богота, неймовірний Калі і улюблена туристами Летісія, які порадують архітектурними пам'ятками та пам'ятками колоніальної епохи. 

Як святкують Новий рік у Колумбії?

Свята — це невіддільна частина культури колумбійського народу, особливо Новий рік. Саме новорічне свято в Колумбії зустрічають голосно і з розмахом, не шкодуючи ні сил, ні коштів. Практично на початку листопада підготовка до свята набирає обертів, і вже можна буде побачити перші прикрашені будинки, вулиці та храми. Головним дійовим персонажем новорічної ночі вважається Папа Паскуале — аналог Діда Мороза. Проводжання старого року символізує хід рукодільних ляльок, який традиційно здійснюється напередодні в столиці держави. Новий рік для місцевих жителів — це один величезний карнавал, під час якого люди співають, танцюють, спілкуються і заводять нові знайомства. Рівно о 12 годині колумбійці приступають до поїдання страв, приготованих заздалегідь. Вишуканими ласощами вважається виноград, який повинен обов'язково бути на кожному святковому столі. 

Де краще провести новорічні свята в Колумбії?

Вибір місця проведення відпустки — найважливіший аспект подорожі, від якого залежить туристична поїздка. Тому вибір необхідно здійснювати на основі власних побажань і переваг. Популярними туристичними напрямками для святкування Нового року вважаються Богота, Сан Андрес, Картахена і Калі.